Presunúť na hlavný obsah

Krásna Jennifer Aniston je po odlúčení s Justinom opäť sama: Kvôli čomu boli jej doterajšie rozchody?

Zahraničné celebrity

Krásna a talentovaná herečka Jennifer Aniston zjavne v otázke lásky nemá šťastie. Za svoj život si toho s mužmi prežila viac než dosť.

Manželstvo skrachovalo po 3 rokoch

Pár, ktorý sa rozhodol vstúpiť do manželstva po 4 rokoch chodenia, to spolu dlho nevydržal. Už 15. februára tohto roku oznámili svoje odlúčenie a koniec vzťahu vo dvojici. Síce obaja pre médiá tvrdia, že sú skvelými priateľmi a ostanú v kontakte aj po odlúčení, čo je na tom celom pravdy, a do akej miery to bude z oboch strán možné, to je ešte stále otázne.

Inšpirujte sa: Známe celebritné krásky kedysi a dnes: Takto vyzerali na začiatku svojej hviezdnej kariéry!

Vždy viac ako kamaráti

Aspoň tak ustavične pôsobil herečkyn vzťah s jej partnerom pred kamerami Gerardom Butlerom, ktorý však ona vehementne popierala. Pred kamerami a na spoločných eventoch ale mali k sebe očividne bližšie a počas roka 2009 nebolo vôbec ťažké zhliadnuť ich v uliciach spoločne. Zrejme im to však mimo kamery až tak skvele nefungovalo a párik sa v roku 2010 rozišiel.

Spolu a potom nie

Aj tak by sa dal charakterizovať herečkyn vzťah so spevákom Johnom Mayerom. Počas roka 2008 boli totiž viac od seba ako spolu, a keď si v auguste dali na dlhší čas pauzu, všetko ukončil sám John priamo pred novinármi, kde svoje rozhodnutie zdôvodnil pocitom, že niečo zjavne nie je v poriadku a on nemá vo zvyku pripravovať ľudí zbytočne o čas.

Prečítajte si: Jennifer Aniston tesne pred 50-tkou vyzerá skvelo: Každé ráno začína známym rituálom, na ktorý nedá dopustiť

Opäť další kolega

Jennifer ma zrejme slabosť na partnerov z práce, keďže aj v roku 2005, tesne po rozvode s Bradom Pittom našla svoju novú lásku vo Vincem Vaughnovi, ktorý si s ňou zahral vo filme Rozchod. Ich láska síce trvala krátko a už v roku 2006 to ako párik zabalili, je zrejmé že Jennifer podobnú romancu v danom čase potrebovala ako soľ.

Smuný koniec manželstva

Prvou skutočne veľkou láskou Jennifer bol samotný herec Brad Pitt, za ktorého sa v roku 2000 vydala a ich fanúšikovia nemohli byť šťastnejší. Všetkému však bolo koniec už o 5 rokov neskôr, kedy sa Brad počas nakrúcania filmu Pán a pani Smithovci zamiloval do svojej filmovej partnerky Angeliny Jolie a so svojou doterajšou manželkou sa zakrátko rozviedol. Je verejne známe, že Jennifer sa cez túto tragickú udalosť dostávala ešte veľmi dlho.

Nenechajte si ujsť: Verejné priznanie a ospravedlnenie po rokoch: Takýmto bol Brad Pitt manželom počas manželstva s Jennifer Aniston

Prvá romanca

V roku 1998 sa Jennifer bezhlavo zamilovala, a to opäť do svojho filmového partnera Paula Rudda, s ktorým si zahrala v Objekt mojej vášne. Síce ich láska netrvala dlho a párik po krátkom čase oznámil koniec ich vzťahu, treba uznať, že práve po jeho boku vyzerala Jennifer skutočne šťastná.

Vážnejší vzťah

Ať tri roky spolu vydržali Jennifer a Tate Donovan. Povráva sa, že boli dokonca zasnúbení, no k reálnej svadbe nikdy nedošlo a párik sa po troch rokoch rozišiel. Tate bol rovnako ako mnoho ďalších po ňom Jenniferiným partnerom na plátne, no ani to nezaručilo šťastný koniec ich vzťahu.

Kto sa podľa Vás hodil k Jennifer najviac?

spolu hlasovalo 388 ľudí

Brad Pitt
221

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus