Presunúť na hlavný obsah

Beauty rutina očarujúcej Meghan Markle: Pre žiarivú pleť sa vojvodkyňa zo Sussexu drží tohto pravidla

Zahraničné celebrity

Pôvab zabezpečuje Meghan Markle aj jej krásna pleť. Ak sa spojí s jej neodolateľnou a milou povahou, má vojvodkyňa zo Sussexu zaručený úspech kdekoľvek príde. Ako sa stará práve o svoju pleť a na aké produkty nedá dopustiť?

Beauty rutina Meghan Markle, kým ešte bola herečka, sa líšila od tej, ktorú má ako člen kráľovskej rodiny. V minulosti dostávala jej pleť poriadne zabrať - make up, ktorý musela mať na tvári počas natáčania, je rozhodne silnejší a tuhší zložením ako ten, na ktorý si zvykla ako členka kráľovskej rodiny. Meghan je známa svojou sviežou a žiarivou pleťou. Tieto zásady dodržiava, aby si ju takú mohla užívať každý jeden deň.

Mohlo by vás zaujímať: Vojvodkyňa Kate odhalila verejnosti skrytý talent malej princeznej Charlotte: Viete, po kom to zdedila?

Pre lesklú pleť sa drží tohto pravidla

Meghan Markle začína svoj bežný deň aplikáciou hydratačného krému. Sama vie, že ak je pleť vysušená, automaticky nežiari. Tento krok preto nevynecháva v žiadnom prípade. Snaží sa venovať pozornosť aj svojmu krku a dekoltu, preto následne aj na túto oblasť aplikuje krém s SPF. V poslednej dobe si však zvykla aj na maličkosť, ktorá jej pleť ešte viac prežiari. Je ňou sérum, ktoré vmasíruje do svojej pleti pred spaním. 

Odstránenie nepríjemností

Ďalší krok, ktorý si Meghan vo svojej kráľovskej beauty rutine osvojila, je aj používanie peelingu na tvár. Jeho malé častice pomôžu vojvodkyni k rozžiarenému looku aj po dlhom dni na verejnosti. Aby jej pleť neprejavovala známky únavy, pod make up nezabúda aplikovať bázu, ktorá pomôže pred nečistotami z prostredia a dodá pleti potrebné vitamíny.

Prečítajte si tiež: Amal Clooney sa priatelí s touto známou modelkou: Úspešná právnička jej poradila dôležitú radu do manželstva

Z dekoratívnej kozmetiky je jej najbližší tento produkt

Meghan Markle priznala, že postupom času sa líči čím ďalej tým menej. K žiarivej pleti jej stačia práve vyššie spomínané produkty, ktoré vedia ukázať jej prirodzenú krásu a pozdvihnúť jej črty tváre. Na verejnosť však nevychádza bez svojej obľúbenej mascary na objem rias v ultra čiernom odtieni. Svoje líca, špičku nosa a aj priehlbinku nad vrchnou perou prikrášľuje rozjasňovačom, ktorý musí mať vždy pri sebe nech sa deje čokoľvek. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus