Presunúť na hlavný obsah

Amal Clooney sa priatelí s touto známou modelkou: Úspešná právnička jej poradila dôležitú radu do manželstva

Zahraničné celebrity

Úspešná britská právnička Amal Clooney si svoju životnú lásku Georga Clooneyho nevybrala len tak. Jej ženský zmysel jej hovoril, že táto partia je pre ňu ako stvorená. Sama Amal má totiž rada vzťahy, ktoré sú založené na intelekte, takto radí udržiavať v manželstve iskru práve svojej kamarátke Cindy Crawford.

Manželia Amal a Geogre Clooney sú blízkymi priateľmi svetovej topmodelky Cindy Crawford a jej manžela Randeho Gerbera. Známe dvojice dovolenkujú vedľa seba a preto si dámy vždy rady poklebetia o najrôznejších témach z ich životov. Úspešná Amal je síce v manželskom zväzku kratšie ako pôvabná Cindy, za touto radou si však stojí.

Prečítajte si tiež: Pippa Middleton je v tejto črte úplne odlišná od Kate: Počas detstva im pomáhala práve ich rozdielnosť

Nemôžete nechať vytratiť iskru

Amal je zavalená prácou, vie si však nájsť dôležitý čas, ktorý venuje svojmu manželovi. Ten si popri natáčaní totiž tiež musí čas na spoločné strávené chvíle doslova ukradnúť. Vyčerpanosť a nános práce sa podpisuje na oboch, vedia však, že k úspešnému fungovaniu manželstva je potrebné nechať horieť plameň lásky. Amal a George si preto plánujú vždy raz do týždňa svoje spoločné rande- tak vedia, že tento okamih bude iba ich a hlavne, pripravujú sa naň ako keby to bolo ich prvé.

Aj odlúčenie má svoju silu

Práve množstvo pracovných povinností núti dvojicu lietať po celom svete. Ich zásadou však je nebyť odlúčení viac ako päť dní. Radia manželom krátke úseky bez spoločnej závislosti, pomôžu totiž k chýbaniu toho druhého. Presah by však nemal byť ani jeden deň. Po piatich dňoch sa totiž obaja vedia do kolotoča povinností zahĺbiť natoľko, že ich práca prerastie cez spoločný vzťah.

Mohlo by vás zaujímať: Jedno z najkrajších tiel sveta je výhradne proti retuši: Modelka Kate Upton je hrdá na svoje krivky krv a mlieko

Kombinujte svoje aktivity

Ak je aj vás partner odlišný od vás, vôbec to nevadí. Práve naopak, jeho poznatky vás dokážu posunúť vpred. Amal Clooney si ako právnička najviac váži nové veci, ktoré sa môže naučiť. Preto sa s Georgom vyberajú na výlety, ktoré zapájajú ich kreativitu, trávia čas s priateľmi, ale čo je najdôležitejšie prispôsobujú sa jeden druhému. Raz zájdu do galérie, ktorú miluje Amal, inokedy na zápas, ktorý si rád pozrie George. Iba tak dokážu ďalej formovať svoje osobnosti a rásť aj v manželstve. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe