Presunúť na hlavný obsah

Na verejnosti ich spolu často neuvidíte: Silný pár Bradley Cooper a Irina Shayk si vo vzťahu zakladajú na tomto

Zahraničné celebrity

Známa dvojica v zložení herca a režiséra, Bradleyho Coopera a ruskej modelky Iriny Shayk nedávno prekvapila, keď sa objavili ruka v ruke na Golden Globes. Pôsobili šťastne a zamilovane. Na čom si obaja vo vzťahu zakladajú?

Nielen na Golden Globes ukázali vzájomnú náklonnosť

Bradley Cooper a jeho partnerka, Irina Shayk nedávno prekvapili novinárov aj celú verejnosť, keď sa ruka v ruke objavili na známom podujatí Golden Globes, kde im to takto pristalo.

Magazín Harper´s Bazaar informoval, že na podujatí spoločne prežili krásny čas. Smiali sa spolu, Irina mu dokonca naprávala v jeden moment kravatu a v ďalšej si nežne oprela hlavu o jeho rameno. No prichytení boli ruka v ruke aj na večeri v New Yorku a veľmi im to spolu pristalo. Hoci ich teda spolu často nevidieť, aj týmito intímnymi gestami lásky dokázali, že v ich vzťahu je všetko v najlepšom  poriadku. Na čom si obaja zakladajú? 

Mohlo by vás zaujímať: Najdlhšie vzťahy slávnych celebrít: Tieto manžestvá fungujú už roky a toto ich spája 

Osobné záležitosti držia od sociálnych sietí ďaleko

Keby ste si prezreli sociálne siete, predovšetkým instagram oboch zaľúbencov, nenájdete na nich  žiadne spoločné a už vôbec nie „zaláskované“ fotografie. Krásna modelka romantické alebo rodinné príspevky či iné osobné záležitosti nezvykne dávať na sociálne siete ako iné celebrity. Napríklad taký instagram jej slúži skutočne len ako pracovný nástroj, na ktorom predovšetkým propaguje svoju prácu modelky. 

Ochrana dcérky na prvom mieste pre oboch 

Bradley má s o sexi Irinou aj dcérku, Leu, ktorá bude mať už pomaly dva roky. V populárnej show Ellen DeGeneres sa sama moderátorka chytila toho, že ich dcérku nie je ani uzrieť. Herca, ktorý v nej bol hosťom sa vtipne spýtala či vie, že má doma dieťa. Narážala na to, že o dcérke, Lee, nikomu nič nepovedali a dokonca ani dlho nezverejnili žiadnu jej fotografiu. Narodenie ich spoločnej dcérky bol však pre oboch moment, ktorý ich vzťah podľa vlastných slov ešte viac utužil. Magazín tiež prezradil, že voči nej sú skutočne prísne ochranárski obaja. Je pre nich na prvom mieste. 

Čítajte tiež: Katie Holmes po rokoch priznala vzťah: Zvláštne podmienky predošlého vzťahu s Tomom Cruisom sa vynárajú na povrch 

O určitých veciach nehovoria 

V jednom z mála rozhovorov, ktoré známy herec poskytol médiám, prezradil, že cíti silnú potrebu zachovať svoj vzťah súkromný. Keď sa ho novinár spýtal, prečo sa správa ako by vo vzťahu nebol, Bradley s úsmevom na perách odpovedal: „Ja len o určitých veciach nehovorím.“ No novinár mu ani po tomto nedal pokoj a spýtal sa ho, prečo si spoločenské akcie často berie aj svoju mamu namiesto partnerky. Bradley na túto otázku zareagoval skutočne vtipne a predovšetkým ironicky: „Máte pravdu, je skvelé vziať na takúto akciu niekoho, pričom asi 100 ľudí bude fotografovať každý náš krok a potom sa vás spýta veľa otázok a na druhý deň je z toho hádka.“ Takže herec len takticky predchádza nedorozumeniam a partnerským nezhodám, čo dáva tiež rozum, nemyslíte? 

Neprehliadnite: Tieto celebrity sa rozišli tesne pred svadbou a neskôr sa dali opäť dokopy: Dôkaz, že láska na druhý pokus môže fungovať

Obdiv a rešpekt majú jeden k druhému spoločný

Na spomínanej spoločenskej udalosti akou bola Golden Globes položil zvedavý novinár Irine aj otázku, či je na svojho partnera hrdá. Jej odpoveď bola jednoznačná: „Samozrejme, že som.“

Obaja však majú rešpekt pred prácou toho druhého. Bradley vie, že Irina sa chce aj popri materstve realizovať a preto jej v tom nijako nebráni. Sama Irina na druhej strane pripomína: „Myslím, že ak milujete aj svoju prácu, môžete si nájsť čas na všetko a viete, ja som si našla čas na všetko.“ 

Tento známy pár je aj pre nás skutočnou inšpiráciou. 

Je podľa vás tiež dôležité držať svoje súkromie od sociálnych sietí, keď ste slávny ako táto dvojica?

spolu hlasovalo 214 ľudí

Áno
208
Nie
6

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus