Presunúť na hlavný obsah

Nádherná Jennifer Garner zvláda rozchod naozaj ukážkovo: Aj toto jej pomohlo preniesť sa cez to najhoršie

Zahraničné celebrity

Talentovaná herečka, ktorá celých desať rokov strávila po boku manžela Bena Afflecka, prechádza ťažkým obdobím.

Dôležité sú deti

Ako každá správna matka, aj Jennifer vie, že pri každom rozchode je najdôležitejšie šťastie a blaho detí.  Krásna herečka spoločne s Benom vychovávala dve krásne dcéerky a syna, Violet, Serpahinu a Sama. Aj oni sú veľkou súčasťou toho, čo pomohlo herečke dostať sa cez najhoršie obdobie. Práve najstaršia dcéra Violet robí svojej mame spoločnosť zo všetkého najviac.

Inšpirujte sa: Ako vychovávajú svoje deti Aguilera, Jolie a ďalšie slávne mamičky?

Pozerajú spoločne filmy a hrajú hry a obe sú nesmierne šťastné, že jedna druhú majú.

Nenechajte si ujsť: Ben Affleck a Jennifer Garner patrili medzi najkrajšie páry Hollywoodu: Potom herec urobil niečo, čím pochoval celý vzťah

Žiadne médiá

Pre svoje osobné šťastie a pocit pokoja sa však Jennifer čo najviac stiahla z hľadáčikov médií a so svojou situáciou sa snaží vysporiadať v okruhu svojich najbližších. Sama tvrdí, že sa rozhodla zo svojho života absolútne vylúčiť televíziu a médiá, ktoré prehlasovali nepravdivé informácie o jej manželstve a zbytočne jej spôsobovali ešte väčšiu bolesť. Vraj jej oslobodenie od technológií a pretlaku informácií naozaj zmenilo život a vytvorila si vďaka nemu nadhľad nad celou vecou.

Návrat do detstva

Najdôležitejším však pre ňu v posledných mesiacoch bol práve návrat do detstva a k aktivitám, ktoré ju kedysi robili šťastnou. Jennifer si uvedomila, že na to, aby sa vedela skutočne postarať o svoje deti, ktoré ju naozaj potrebujú, musí sa najprv dať dokopy sama. Po emocionálnej i psychickej stránke. A práve preto sa začala venovať tomu, čo ju robí skutočne šťastnou. Znovu začala hrať na klavíri, rozhodla sa navštíviť kostol a začala písať poéziu. Práve to jej pomáha zbaviť sa negatívnych myšlienok, ktoré so sebou obdobie po rozchode skutočne prináša.

Neprehliadnite: Milenecké avantúry celebrít: Selena Gomez tajila aférku so sexidolom, Ben Affleck našiel milenku v opatrovateľke

Dôležitým rozhodnutím bol však i samotný návrat k tancu. Jennifer v detstve zbožňovala tanec a nedá naň dopustiť ani teraz. Jediné čo ju mrzí je nezáujem, ktorý k nemu majú jej malé ratolesti.

Vyrovnaná a zanietená

Aj keď Jennifer prišla o sen, že bude raz so svojím mužom tancovať na svadbe svojich detí, nevzdáva sa. Podstatné je, že s Benom zostávajú priatelia, obaja svoje deti milujú rovnako a spravia čokoľvek pre to, aby im zabezpečili plnohodnotný život. Jennifer však pevne verí, že sa postupom času a tvrdou prácou vyrovná so sklamaním, ktoré jej zlyhanie manželstva prinieslo. Už teraz sa si uvedomuje neuveriteľný pokrok, ktorým prešla.

Prečítajte si: Celebritné rozchody, ktoré otriasli Hollywoodom: Niektoré dvojice šokovali, od iných sa nedalo čakať nič iné!

Myslíte si, že sa Jennifer s rozchodom vyrovnáva statočne?

spolu hlasovalo 129 ľudí

Áno
122
Nie
7