Po troch rokoch vzťahu sa mi partner priznal s jednou vecou: Nezostalo mi iné, len ho opustiť

Martin bol skvelým partnerom, kým sa mi nepriznal s jednou vecou, ktorá ma úplne zničila. Dnes som sama a snažím sa cez to všetko preniesť.

Po týchto slovách som už viac nemala na výber

Po týchto slovách som už viac nemala na výber

Zdroj: Profimedia

Myslela som si, že Martin je muž, ktorého som počas života hľadala. Bol prvý chlapom v mojom živote, ktorý mal úplne iný rebríček hodnôt, ako muži pred ním.

Čítajte aj: Najideálnejší partner na vzťah sa narodil v tomto znamení: Máte ho po svojom boku aj vy?

Bývali sme spolu tri roky a všetko prirodzene fungovalo. Mali sme veľa spoločného a práve preto sme sa nikdy nenudili. Kamarátky mi vždy závideli to, že mám pri sebe muža s ambíciami, snami a hlavne niekoho, kto ma rešpektuje a podporuje. Bolo to krásne obdobie, kým sa mi nepriznal s jednou vecou, ktorá mi úplne zničila život a pohľad na lásku.

Toto mi povedal

Mali sme sa radi, a preto som neriešila, že mi príliš často nehovoril to, ako ma miluje. Vlastne, keď sa nad tým tak zamýšľam, počas celého trvania nášho vzťahu mi to nepovedal ani raz. Vždy mi hovoril to, ako ma má veľmi rád, aký je pri mne šťastný a spokojný. Slová "ľúbim ťa," či "milujem ťa" som vlastne nikdy nepočula. To všetko som kvôli tomu ako pekne sa ku mne správal jednoducho prehliadala, neriešila a nepokladala za potrebné. Až do jedného večera, keď ma čakal doma s večerou a zvláštnym výrazom. "Dohodli sme sa, že budeme k sebe úprimní a preto sa musíme dnes večer porozprávať." To bola posledná veta, ktorá ešte neznela tak strašne ako to, či prišlo potom. "Dnes som stretol svoju bývalú priateľku Lauru a po dlhom rozhovore s ňou som si uvedomil, že ti musím povedať pravdu. Neprestal som ju milovať ani potom, ako sme sa dali dokopy. Snažil som sa a dlhé tri roky klamal sám seba len preto, aby som sa dostal cez rozchod s ňou. Záleží mi na tebe a si skvelá, ale nikdy som ťa nemiloval tak, ako Lauru. Viem, že nie je možné mi odpustiť, a že tým čo práve hovorím ti ubližujem, ale nemá zmysel dlhšie si klamať. Prepáč."

Mohlo by vás zaujímať: Manžel ma opustil a nechal s dvomi deťmi: Keď som zistila, ako žije neskôr, zranilo mi to srdce este viac

Neverila som tomu, čo povedal a priala som si, aby to nebola pravda. Napriek tomu to bola skutočnosť a ja som si vážila, že mi to povedal. Na druhý deň som sa odsťahovala a verím, že sa jedného dňa cez celú vec prenesiem.

Stalo sa vám, alebo niekomu z vášho okolia už v minulosti niečo podobné?

áno
158
nie
102
Hlasovalo: 260

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba