Presunúť na hlavný obsah

Štastná rodinka Simony Krainovej: Svojich chlapcov sa popri zábave snaží naučiť, ako to v živote chodí...

Zahraničné celebrity

Krásna mamička Simona Krainová má doma už veľkých “chlapov”. Takto jej rastú do krásy a takto si spolu užívali dovolenku v Dubaji, kde sa snažila svojim deťom dať aj radu do života. No nezanedbávala ani otca svojich detí. Presvedčte sa.

Kedysi žena pre seba, dnes matka na plný úväzok

Simona, ktorá sa v minulosti vyjadrovala o sebe ako o žene, ktorá ešte nepocítila volanie materinského pudu, tikot bilogických hodín, alebo materstvo ani neriešila, si ho teraz nevie vynachváliť. Dokonca sa neraz vyjadrila, že je z nej úplne iná žena. Materstvo v súvislosti s jej prvým dieťaťom Maxom ju natoľko pozitívne ovplyvnilo a nabudilo, že sa rozhodla do toho “vhupnúť” znova pomerne krátko po prvom  pôrode. Tak prišiel na svet jej druhý syn, Bruno, a takto si pred nedávnom užívali spolu rodinnú dovolenku v Dubaji.

Mohlo by vás zaujímať: Romantika po česky: Ako sa spoznali najznámejšie páry českého šoubiznisu? Niektoré len dlhé roky obchádzali

Deti na prvom mieste

Z instagramových fotografií je vidieť aj to, že svojim deťom sa rodičia snažili venovať naozaj poctivo. Za zmienku stojí aj ich návšteva Legolendu priamo v Dubaji, či typická detská zábava ako motokáry a lunapark.

Popri zábave aj rodičovská výchova

Simona si neodpustila ani malú metaforu v súvislosti s výchovou svojich dvoch ratolestí. K fotografii, na ktorej pózuje spolu s nimi, ako pozorujú žraloky, pripísala táto ešte stále modelka v kurze aj túto poznámku. Z nej je vidieť, že sa snaží svojich synov pripraviť na život, ktorý v dnešnom svete nie je med lízať. Posúďte sami: “Je treba im ukázať aj žraloky… na tomto svete je ich dosť… možno viac než delfínov… tých nenažraných zlých a útočných”, napísala na svojej sociálnej siete Simona ako metaforu s dnešným svetom.

Čítajte tiež: Krásna Simona Krainová: Takto prekvapivo vyzerá jedálniček najznámejšej českej modelky

Chvíľka pre seba aj svojho manžela

No Simona si našla aj chvíľu pre seba, a osamote si vychutnala aj takýto krásny západ slnka.

No popri mamičkovským povinnostiam nezanedbávala ani svojho manžela Karla Vágnera. Z fotografií je vidieť, že táto dvojica je spolu naozaj šťastná, ešte stale zamilovaná, a naviac si takto spolu vychutnávajú aj rodinný život. Deti ich vzťahu naozaj prospeli, čo poviete?

Neprehliadnite: Žiadny dôchodok jej nehrozí: Simona Krainová sa predvádza po móle ako by mala o polovicu menej!


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus