Presunúť na hlavný obsah

Krásna herečka Julia Roberts má svoju "techniku" na fungujúci vzťah: Toto robia s manželom každý deň už 15 rokov

Zahraničné celebrity

Herečka Julia Roberts nie je len charizmatická a krásna žena, ale aj milujúca manželka. Pozrite, na čo nedá v súkromí dopustiť.

Pri pohľade na herečku by len málokto z nás tipoval, že už čoskoro oslávi 50 rokov. Mama troch detí vyzerá aj po rokoch rovnako dobre a atraktívne.

Inšpirujte sa: Na túto výchovnú metódu nedá prvá dáma Melania Trump dopustiť: Vďaka nej má so synom dobrý vzťah

Julia Roberts patrí medzi herečky, ktoré si svoje súkromie prísne strážia. Jej rodina je vždy na prvom mieste. Okrem detí má po svojom boku aj milujúceho manžela, kameramana Daniela Modera, s ktorým tvorí pár už viac ako 15 rokov. Herečka pred niekoľkými rokmi priznala malé tajomstvo, ktoré stojí za ich fungujúcim vzťahom a ukážkovým manželstvom. Kým niektoré páry by možno túto vec po rokoch prehliadali, oni dvaja na ňu nedajú dopustiť.

Nežnosti

Podľa slov krásnej herečky stoja za ich vlastným fungujúcim manželstvom pravdepodobne nežnosti v podobe bozkov. Vraj oni dvaja s manželom nikdy neodídu z domu bez toho, aby sa nerozlúčili a nepobozkali na rozlúčku. Rovnako je to aj pri príchode domov, kedy sa vždy pozdravia, objímu, pobozkajú a potom pokračujú v tom, čo ich čaká. To, že sa ľúbia a majú radi aj po rokoch si dokazujú častými bozkami, ktoré sa fotografom niekedy podarí zachytiť aj na verejnosti. Manželskému páru to takto krásne aj po 15 rokoch manželstva pristane.  

Mohlo by vás zaujímať: Viete, čo spravila princezná Diana počas svadobného obradu? Toto vás pravdepodobne prekvapí a pobaví

Nespájajú ich však iba bozky a nežnosti, ale aj láska, vzájomná podpora a hlavne ich spoločné tri deti, ktoré rastú ako z vody. 

Je vám sympatická herečka Julia Roberts a jej manžel Daniel Moder?

spolu hlasovalo 1164 ľudí

áno
1134
nie
30

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus