Presunúť na hlavný obsah

Prečítajte si radu od obľúbeného herca Toma Hanksa: Aj vďaka nej mu manželstvo trvá už viac ako 29 rokov!

Zahraničné celebrity

Americký herec Tom Hanks je pre mnohých inšpiráciou. Nie je za tým iba jeho herecký talent, ale aj niekoľko ročné manželstvo.

Tom Hanks je aj vo svojich 60-tich rokoch žiadaným hercom. Filmy, v ktorých sa objaví patria takmer vždy medzi tie úspešnejšie a sledovanejšie. Napriek tomu zostáva stáť nohami pevne na zemi.

Čítajte aj: Kvôli vekovému rozdielu im najskôr nedávali šancu: Jaromír Jágr však pri svojej polovičke omladol, čo poviete?

Tom sa môže okrem hereckej kariéry pochváliť aj krásnym manželstvom so svojou ženou - herečkou Ritou Wilson, ktorá je jeho oporou a veľkou láskou. Ona sama sa na svojom osobnom profile už niekoľkokrát priznala, že je aj po rokoch rovnako zamilovaná, ako na začiatku. Dvojica sa zosobášila 30. apríla 1988 a manželstvo trvá dodnes. Dôkazom lásky sú aj ich spoločné deti. Manželia si však prešli aj ťažkými chvíľami, hlavne v období, keď Rita ochorela a diagnostikovali jej rakovinu. Tom stál počas celého tohto obdobia pri nej a bol jej obrovskou oporou. Tom sa v jednom z rozhovorov priznal, že práve za toto obdobie svoju manželku najviac obdivuje.

Toto je tajomstvo ich šťastného manželstva

Herec okrem iného prekvapil vyhlásením o tom, že manželstvo nevyžaduje vyslovene extrémnu prácu a úsilie. "Ľudia hovoria, že musí byť určite ťažké zostať ženatý v šoubiznise. Myslím si, že je to ťažké kdekoľvek, ale ak si vezmete toho správneho človeka môže to fungovať. My dvaja sa navzájom prirodzene podporujeme vo všetkom, čo chce ten druhý dosiahnuť. Naše manželstvo nevyžaduje žiadnu náročnú prácu. Sme spolu už 28 rokov a máme sa veľmi radi."

Inšpirujte sa: Toto musel podstúpiť lámač ženských sŕdc George Clooney, aby očaril krásnu Amal: Vďaka tomu im to už tri roky funguje

Tom a Rita sú ďalším dôkazom toho, že všetko sa dá, keď sa manželia navzájom podporujú a milujú.

Je vám tento manželský pár sympatický?

spolu hlasovalo 1101 ľudí

áno
1096
nie
5

- Najčítanejšie -