Úspech Kaii Gerber rozhodne nie je v slávnej matke: Cindy Crawford prezradila maličkosť, tá formovala jej osobnosť

Z dcéry Cindy Crawford je modelka svetového kalibru. Aj keď samú seba Kaia Gerber nepokladá za topmodelku, výhra modelky roka 2018 hovorí o niečom inom. Aké vlastnosti však viedli 17-ročnú Kaiu k úspechu? Toto prezradila jej slávna matka.

Cindy Crawford prezradila na dcéru túto jednu vlastnosť, vyvinula sa v nej však v pozitívnu črtu

Cindy Crawford prezradila na dcéru túto jednu vlastnosť, vyvinula sa v nej však v pozitívnu črtu

Zdroj: Profimedia

Cindy Crawford sleduje svoje deti s hrdosťou a pri každej jednej zmienke ich úspechu sa jej až zaleskne v očiach. Nie nadarmo sa hovorí, že jablko nepadá ďaleko od stromu. Dcéra Cindy Crawford, Kaia Gerber je modelkou už od svojich 10 rokov, keď prvýkrát odprezentovala detskú líniu pre Versace. Úspechom v modelingu sa teší aj jej brat Presley Gerber. Cindy je však proti názoru, že všetky výhody získali deti práve cez ňu. Podľa nej môže za to aj táto dôležitá Kainá vlastnosť, na ktorej si zakladala už od detstva.

Prečítajte si tiež: Jedno z najkrajších tiel sveta je výhradne proti retuši: Modelka Kate Upton je hrdá na svoje krivky krv a mlieko

Pomocná ruka tu je vždy pre ňu

Hoci mala Kaia v mame Cindy obrovský vzor, sama seba nútila byť tou najlepšou už od detstva. Stala sa súťaživým tipom, ktorý musel vyhrávať, neobrnila sa však nepríjemnosťou. V modelingu si preto dokázala nájsť kamarátky a hlavne nesúperiť, ale pomáhať si navzájom tak, ako by to ženy v tejto brandži mali vedieť.

Prebojné dievča

Cindy pokladala práve Kainú cieľavedomosť a odhodlanosť za hlavný aspekt jej úspechu. Jej dcéra tvrdo pracuje na svojej postave, riadi sa diétnym plánom, ktorý pripravuje jej figúru na každú dôležitú prehliadku a nenechá si ujsť príležitosť zaujať módny svet keď treba. Iba tak sa toto mladé dievča dokázalo dostať tak rýchlo na výslnie. 

Takto sa jej mieša do modelingu

Aj keď je už Kaia samostatnou osobnosťou svetového modelingu, Cindy na dcéru stále dohliada. Ona sama sa totiž v týchto vodách pohybovala už dlhé roky a vie ako fungujú niektoré vzťahy. Pre svoju dcéru má však iba jednu radu- nič neľutovať. Práve preto si Kaia vždy nechá od mamy poradiť, či by mala niektorú ponuku vziať alebo odmietnuť. Nechce predsa šliapnuť vo svojej dobre rozbehnutej kariére vedľa.

Mohlo by vás zaujímať: Na tento rituál nedajú William a Kate dopustiť: Vďaka jednej veci zvládajú aj kritické situácie v manželstve ľahšie

Foto:
Profimedia, instagram.com/cindycrawford, instagram.com/kaiagerber
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba