Presunúť na hlavný obsah

Jej telo vyzerá aboslútne bezchybne: Večerajte toto jedlo aj vy a získate telo bohyne ako Karlie Kloss

Feminity

Žiadna celulitída, perfektná postava a tvár anjela. V prípade Karlie Kloss zohráva úlohu aj genetika, no potrpí si aj na jeden malý trik. Večeria kašu, vďaka ktorej sa udržiava už roky vo forme.

Potrpí si na zdravé jedlo, pravidelne cvičí a vyzerá božsky. Viete však, aké je tajomstvo dokonalej figúry Karlie Kloss? Nám sa to podarilo odhaliť. Vo svojom večernom jedálničku nedá dopustiť na túto jednu ingredienciu. S malými obmenami si ju dopraje každý večer.

Mohlo by vás zaujímať: Meghan a Kate využili počas tehotenstva super optický klam na zoštíhlenie: Robila to aj oslnivá Lady Diana 

Jedlo, ktoré zasýti a vy nepriberiete

Známa topmodelka vie, zdravá strava je pri udrživaní tela vo forme základ. Jedine potom dokážete dosiahnuť trvalé výsledky. Karlie preto veľmi záleží aj na samotnej kvalite potravín. Preferuje lokálne produkty. Deň začína bohatými raňajkami, kedy si pokojne dá aj pečivo, či ovocie. Je si totiž vedomá, že sacharidy je dôležité prijímať dopoludnia, kým ich telo dokáže aj spracovať. Na obed má zväčša hustú zeleninovú polievku a na večeru kašu.  Na jej prípravu vám stačia štyri ingrediencie a zaberie vám len pár minút. No vaše telo sa vám poďakuje. 

Suroviny na prípravu kokosovo -  avokádovej kaše:

  • kokosové mlieko
  • avokádo
  • chia semienka
  • agáve

Kokosové mlieko s troškou agáve krátko povaríte a následne do neho pridáte avokádo. Všetko spolu pomixujete, posypete chia semienkami a večera je na svete. Ideálne je avokádo nevariť, len tak v ňom zachováte všetky potrebné živiny. Avokádo nielen priaznivo pôsobí na tráviaci trakt, ale pomáha aj pri rýchlejšom spaľovaní tukov. Navyše má protizápalové a antioxidačné účinky, čo kráska tiež oceňuje. 

Samozrejme, že aj ona má sem  - tam slabú chvíľu a zhreší, avšak nie je to veľmi často. Ak sa vám to stane dvakrát do mesiaca na vašu postavu to vplyv nemá.  Navyše tvrdí, že aspoň dvakrát do týždňa by ste si mali zabehať. Je to skvelé nielen pre postavu, ale aj psychický reset.

Prečítajte si tiež: Ženy, ktoré vyzerajú odlišne, ale vekovo sú si podobné: Pozrite sa, aký rozdiel vie urobiť iný štýl líčenia ich pleti

Skúsite si pripraviť kašu podľa Karlie Kloss?

spolu hlasovalo 163 ľudí

Nie
146