Presunúť na hlavný obsah

Meghan a Kate využili počas tehotenstva super optický klam na zoštíhlenie: Robila to aj oslnivá Lady Diana

Feminity

Potom, čo sa americká herečka Meghan Markle stala manželkou princa Harryho, stala sa rovnako ako jej švagriná Kate, miláčikom Británie. Viete, čo počas tehotenstva obe krásky spájalo? Dokonca tento malý trik využívala kedysi aj princezná Diana.

Samozrejme, tehotenstvo je krásna vec. No v každom prípade sa v tomto období telo ženy zásadne mení. A Meghan a Kate to dobre vedia. Práve preto sa snažili vyzdvihnúť svoje prednosti a skryť drobné nedostatky. No a využívali tento jeden trik s malými obmenami. Pozrite sa, na čo nedali krásky dopustiť. Mimochodom, v menšej miere, no predsa ho aplikovala aj princezná Diana.

Prečítajte si tiež: Kate Middleton si zakladá pri nákupe potravín na tomto: Pokračuje v tradícii, ktorú si obľúbila aj kráľovná Alžbeta II.

Na tento trik nedajú vojvodkyňe dopustiť

Meghan aj Kate sa jednoznačne počas tehotenstva zhodli v jednej veci. Hoci toto obdobie patrí v živote ženy medzi to najkrajšie, postava sa zásadne mení. A s tým treba jednoducho pracovať, ak chcete pôsobiť stále rovnako príťažlivo, sviežo a elegantne zároveň. Práve preto obidve v tomto období siahli po výrazne kratších modeloch sukní a šiat ako kedykoľvek predým. Samotnej Kate sa to týkalo oveľa viac, no aj Meghan si veľmi dobre uvedomovala tento fakt. S tým ako im rástlo bruško, len o niečo skrátili dĺžku svojich outfitov. Samozrejme, všetko robili v takej miere, aby to bolo únosné pre kráľovský protokol. Mnohokrát preto obe doplnili krátke šaty, dlhším kabátikom. No a docieli presne to, čo chceli. Pôsobili oveľa štíhlejšie a rafinovanejšie. 

Odhalené ramená a vyšší pás

Keďže Megah aj Kate sú nižšie, v určitých modeloch by im práve toto najkrajšie obdobie, mohlo deformovať postavu. Vedia však, že ak zvýrazníte pekné, štíhle nohy a navyše aj odhalíte ramená, budete pôsobiť oveľa štíhlejšie a elegantnejše. A obe sú si tohto faktu veľmi dobre vedomé. 

Aj farebné kombinácie urobia svoje

Aj s farbami dokážete čarovať. A to doslova. Sú určité kombinácie, ktoré predĺžia vašu líniu a postarajú sa o to, aby ste pôsobili skutočne štíhlo aj s bruškom. Nechajú ho pekne vyniknúť a vy vyzeráte dokonale. Najlepšou voľbou je v tomto prípade kombinácia bordovej a čiernej. Tým nikdy nesiahnete vedľa. Veď pozrite na Meghan a Kate. Obe v tomto modeli vyzerali skvele. 

Robila to aj princezná Diana

Avšak nielen vojvodkyne sú verné tomuto malému triku. Rovnako to robila aj princezná Diana. Tá síce počas tehotenstva nosila výrazne voľnejšie strihy šiat, no tiež vtedy siahala po kratšej dĺžke. A u nej sme to veru dovtedy nevideli. Treba však uznať jedno, všetky tieto ženy majú jedno spoločné. Tehotenstvo im mimoriadne pristane, nemyslíte? 

Mohlo by vás zaujímať: Zamilovaný syn Beckhamovcov Brooklyn: Jeho nová láska má s jeho mamou Victoriou spoločnú túto črtu

- Najčítanejšie -