Presunúť na hlavný obsah

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan sa už sťahujú: Viete, v akom štýle bude zariadený ich domov a detská izba?

Zahraničné celebrity

Vojvodkyňa Meghan Markle sa každým dňom viac zaokrúhľuje, čo je zároveň dôvodom, aby spolu s princom Harrym urýchlili svoje sťahovanie do vlastného domova. Viete, v akom štýle ho chcú mať zariadený a čo bude súčasťou detskej izby?

Ich nový domov je darom od kráľovnej

Momentálne býva princ Harry spolu s jeho krásnou a tehotnou manželkou, vojvodkyňou Meghan, ešte stále v Kessingtonskom paláci v Nottingham Cottage, vedľa Kate a Williama. No už po svadbe vedeli, že chcú vlastný domov. Priestor, kde by mohli spoločne vychovávať svoje prvé dieťa. Tým miestom bude Frogmore Cottage vo Windsore, ktorý je vlastne darom od kráľovnej Alžbety II.

No ako palác uviedol a cituje ho magazín Cosmopolitan, naďalej bude ich prechodným domovom aj Kessingtonský palác.  

Mohlo by vás zaujímať: Ktorý slávny pár by mohol byť krstnými rodičmi dieťaťa princa Harryho a Meghan? Do úvahy prichádya táto dvojica 

V ekologickom štýle s vegánskymi farbami

Keďže je táto dvojica známa svojou záľubou, čo sa týka ochrany životného prostredia, niet divu, že sa rozhodli, v akom štýle či duchu bude ich domov zariadený. Ich dom skutočne ekologickým miestom, šetrný k životnému prostrediu. Preto budú ich steny v dome vymaľované neutrálnymi vegánskymi farbami, ktoré obsahujú zložky nezaťažujúce životné prostredie. Súčasťou týchto farieb a náterov v dome bude aj eukalyptový olej.  

Čítajte tiež: Princ Harry a tehotná Meghan markle sa budú sťahovať z paláca: Nechcú žiť vedľa Williama  a Kate a toto je dôvod 

Luxusný dom s miestom na cvičenie jogy a gymnastiky

Ich nový domov však potreboval skutočne veľké stavebné práce a rekonštrukciu, aby bol nielen obývateľný, ale aby spĺňal aj predstavu tohto populárneho páru. Luxusný rodinný dom má 10 izieb/spální. V rámci nich budú mať k dispozícii aj vlastný priestor pre cvičenie jogy a gymnastiku, keďže vojvodkyňa má k športu a cvičeniu vo všeobecnosti pozitívny prístup. 

Neprehliadnite: Kráľovský potomok Meghan a Harryho by sa mal narodiť v tomto znamení: Na akých vlastnostiach bude môcť stavať? 

Vychytávka v detskej izbe aj miestnosť pre babičku

Samozrejmosťou bude priestranná detská izba, ktorej súčasťou bude aj moderný, inteligentný monitorovací systém prepojený s telefónom. No, aby sa upevňovali aj rodinné putá, dvojica sa rozhodla, že jedna miestnosť v rovnakom štýle ako ostatné, bude zariadená aj pre matku vojvodkyne Meghan, Doriu Ragland. Keď teda budúca babička príde na návštevu, bude mať aj vlastný priestor a zároveň bude môcť byť so svojimi najbližšími v úzkom kontakte.

- Najčítanejšie -