Presunúť na hlavný obsah

Sláva ich rodičov im zabezpečila život ako v rozprávke: Takto sa obliekajú detské ikony klanu Kardashian

Feminity

Odmalička sa pohybujú vo svete filmu, svetiel reflektorov a módy. No a skvelý štýl, či bezkonkurenčné outfity sa stali akousi ich bežnou súčasťou. Tieto deti sú jednoducho IN za každých okolností.

Ich dokonalý vkus je formovaný už doslova od plienok. Tieto deti majú budget na svoje outfity neobmedzený. Presne preto sa im ich mamy snažia dať skutočne to najlepšie, čo môžu. Z detí z klanu Kardashian vyrastajú skutočné - malé, veľké módne ikony.

Prečítajte si tiež: Na verejnosti ich spolu často neuvidíte: Silný pár Bradley Cooper a Irina Shayk si vo vzťahu zakladajú na tomto

Kim Kardashian a Saint West, North West, Chicago West

Kim Kardashian je známa tým, že na svoje deti nedá dopustiť. Hoci sa snaží o dokonalé outfity všetkých ratolestí, azda najvýraznejšia je v obliekaní malá North West. Toto dievčatko je vždy neprehliadnuteľné a tak trochu excentické. Miluje sukne, šaty a výraznejšie kúsky. No už aj vo svojom veku si vie povedať, čo sa jej páči a čo nie. A niet sa čomu diviť. Mama ju k tomu vedie od malička.

Khloé Kardashian a True Thompson

Prvorodená dcérka Khloé Kardashian, patrí jednoznačne medzi najštýlovejšie bábätká súčasnosti. Toto rozkošné dieťa sme snáď ešte nevideli zle oblečené. Vždy je absolútne tip - top zladená a vyzerá ako malá bábika. Z True sa stáva postupne najviac cool batoľa, aké poznáme. Samozrejme, zatiaľ je to zásluhou jej známej mamy. 

Kourtney Kardashian a Mason Dash Disick, Penelope Scotland Disick, Reign Aston Disick

Trojnásobná mama Kourtney má nezameniteľný štýl. A rovnako je to aj v prípade jej ratolestí. Prirodzene však má najbližšie k móde Penelope. Táto slečna zbožňuje sukne, šaty, klobúky a kabelky. No veľmi jej pristanú aj hipsterské okuliare, či kvetinové a výrazné vzory. 

Kylie Jenner a Stormi Webster

Pri malej Stormi môžeme konštatovať len jedno. Toto dieťa má štýl. Každý jej outfit je nielen štýlový, ale aj originálny. Jej mama sa však snaží nielen o to, aby bola malá neprehliadnuteľná, ale zároveň aby sa cítila aj komfortne. Potrpí si na kvalitné kúsky. Rozkošná Stormi tak do kráľovského klanu Kardashian dokonale zapadá!

Mohlo by vás zaujímať: Beauty rutina očarujúcej Meghan Markle: Pre žiarivú pleť sa vojvodkyňa zo Sussexu drží tohto pravidla

Páči sa Vám fashion štýl detí z klanu Kardashian?

spolu hlasovalo 158 ľudí

- Najčítanejšie -