Presunúť na hlavný obsah

Kate Middleton odhalila svojich expartnerov: Pozrite si, s akými mužmi randila pred Williamom

Feminity

Ak ste si mysleli, že princ William bol jedinou láskou Kate Middleton, ste na omyle. Krásna vojvodkyňa má celkom pestrú minulosť.

Aj keď sa to človeku nechce veľmi veriť, princ William nie je jediným mužom, s ktorým kedy očarujúca Kate Middleton randila. Počas študentských čias, si prešla viacerými vzťahmi. Jedno sa však v jej prípade nemenilo. Vždy si vyberala podobné typy.

Mohlo by vás zaujímať: Ktorý slávny pár by mohol byť krstnými rodičmi dieťaťa princa Harryho a Meghan? Do úvahy prichádya táto dvojica 

Willem Marx

Willem Marx bol prvou veľkou láskou Kate Middleton. Bývalí milenci spolu študovali na prestížnej Marlborough College. Aj po rozchode však zostali dobrými priateľmi. Dokonca Willem bol jediným mužským hosťom z priateľov, ktorých si Kate pozvala na svadbu s princom Williamom. Títo dvaja sú dôkazom, že aj napriek rozchodu, môžete zostať priateľmi. Medzičasom sa oženil aj Willem a typovo je jeho manželka podobná práve vojvodkyni Kate. 

Henry Ropner

Sympatický ”blonďák” si získal srdce Kate v období, keď sa rozišla s princom Williamom. Práve on je podal rameno na vyplakanie. Len dva mesiace po rozchode s princom, tak mala novú lásku. V tom čase Kate pravidelne navštevovala londýnske nočné kluby a evidentne sa snažila na Williama zabudnúť. Už v tom období, však sama bola pod drobnohľadom médií. Henry si azda ako jediný z Katiných expartnerov nenašiel krásku, ktorá by sa na vojvodkyňu podobala. 

Neprehliadnite: Kráľovský potomok Meghan a Harryho by sa mal narodiť v tomto znamení: Na akých vlastnostiach bude môcť stavať? 

Rupert Finch

Dnes uznávaný právnik Rupert Finch sa dal s Kate Middleton dokopy ešte v prvom ročníku na univerzite. Okamžite ho vraj očarila a zaľúbil sa na prvý pohľad. V každom prípade, ich romanca nemala veľmi dlhé trvanie. Chodili spolu mednej ako rok a napokon sa rozišli. Dnes stojí po jeho boku žena, ktorá celkom výrazne pripomína samotnú vojvodkyňu. Áno, je to tá na fotografii. Čo poviete, podobá sa, však? 

Princ William

Aj napriek rozchodu sa ich láska napokon skončila happyendom. Kate a William si k sebe našli cestu. Ich svadba bola jednou z najsledovanejších udalostí. Od momentu, kedy sa spoznali, ubehlo veľa času a dnes sú nielen manželmi, ale vychovávajú aj tri rozkošné ratolesti. Pri tomto páre azda človek začne aj veriť, že rozprávky existujú. Navyše treba uznať, že z mužov v Katinom živote jej, to s Williamom aj najviac pristane, čo poviete?

 

S ktorým mužom, to podľa vás Kate najviac pristalo?

spolu hlasovalo 637 ľudí

- Najčítanejšie -