Presunúť na hlavný obsah

Zoštíhľujúca bielizeň, ktorá vás stiahne o dve veľkosti: Hollywoodske celebrity na ňu nedajú dopustiť

Zahraničné celebrity

Na svojich telách neustále pracujú a vek pri ich chudnutí nehrá naozaj žiadnu rolu. K vylepšeniu postavy im však vie pomôcť sťahujúca spodná bielizeň. Jej silu objavili aj tieto svetové celebrity.

V Hollywoode je obľúbená značka SPANX. Keď sa vysloví toto slovo, je každému zrejmé, že žena si dokáže k vyrysovanej postave pomôcť raz dva. Spodná bielizeň tohto typu vie zmenšiť obvod pása či nôh aj o dve veľkosti, záleží na správnom výbere. Pozrite sa, ako si na spoločenských akciách pomáhajú k tip-top krivkám práve známe stars. 

Mohlo by vás zaujímať: Toto ste o princeznej Diane netušili: Tajomstvá, na ktoré sa kráľovský palác snažil príliš neupriamovať pozornosť

Beyoncé

Speváčka je na svoje krivky hrdá. Jej telo je vypracované, nikdy však nebude pôsobiť dojmom svetovej modelky. Beyoncé má rada práve ženskú atraktívnu módu, ktorú kde-tu doplní práve o hlboké výstrihy, či široké rozparky. V tých musia jej nohy vyzerať naozaj ukážkovo, SPANX je aj tu jej veľkou pomocou. Nič predsa nenechá na náhodu.

Jennifer Lopez

Speváčka Jennifer Lopez sa momentálne stravuje naozaj zdravo. Svoje telo odrezala od cukru na celých desať dní, aby na ňom mala možnosť odsledovať zmeny a pomôcť svojmu chudnutiu. Účinným trikom je však použitie sťahovacej spodnej bielizne. Nie je nutné zasadiť ju aj do oblasti bruška, keď to tak ako J Lo vôbec nepotrebujete. Stačí ak ňou vytvarujete nohy, ktoré budete počas dňa ukazovať. Speváčka ju vždy skrýva pod svojimi šatami. 

Jennifer Garner

Herečka Jennifer Garner je zástankyňou zdravej stravy, ktorá sa skladá hlavne v domácich produktov. Ochabnutejšiu pokožku však zo svojho tela nevie odstrániť žiadna z nás. V tom prípade je alternatívou práve sťahujúce prádlo, ktoré na sebe ukázala aj Jennifer. Jej postava pritom pôsobí dokonalo, tento detail jej však pomáha k sebavedomejšiemu kroku. 

Kim Kardashian

Keď sa nahlas povie slovné spojenie „sťahujúca bielizeň“, najčastejšie sa ľuďom v mysli vynorí obraz postavy Kim Kardashian. Tá je pokladaná za majsterku v premenách, jej postava však zostáva nezmenená aj vďaka tomuto triku. Reality star Kim Kardashian si aj pod šaty oblieka predĺžené nohavičky, ktoré končia niekde pod lemom šiat. Má tak isté, že sa jej nohy nešúchajú o seba, ale aj spevnenie, ktoré pokračuje po celej dĺžke jej nôh.

Prečítajte si tiež: Chrissy Teigen a jej valentínsky večer aj so svojimi deťmi: Takto si robia navzájom radosť a vyznávajú si lásku

Chrissy Teigen

Dvojnásobná mamička Chrissy Teigen sa k perfektnej postave prepracováva športom, po deťoch jej však ku krajšiemu telu pomáhajú aj sťahovacie nohavičky. Modelka dotiahla tento trik k dokonalosti. Keď má na sebe sukňu s rozparkom, dá si na seba kúsok, ktorý sťahujem iba jednu jej ladnú nohy a bruško.

Diskusia k článku

comments powered by Disqus