Presunúť na hlavný obsah

Jennifer Aniston oslavuje 50-tku a pre všetky ženy má túto radu: Ona sama nikdy nebola šťastnejšia

Zahraničné celebrity

Jennifer Aniston oslávila v pondelok dôležité okrúhle narodeniny. Síce pôvabná herečka vôbec nevyzerá na 50 rokov, počas svojho života už nadobudla množstvo skúseností, ktoré sa nebojí rozdávať ďalej. Tak, ako si stojí za svojimi hereckými výkonmi, dáva dôraz aj na svoje životné rozhodnutia.

Herečka Jennifer Aniston nás ako Rachel v seriály Priatelia tešila svojou romanticky-racionálnou povahou. V reálnom živote nemala táto hraná postava ďaleko od postoja Jennifer Aniston. Na margo svojich vzťahov sa vyjadrila úplne jasne. Tvrdí, že všetky rozhodnutia, ktoré v živote vykonala boli správne. Ak človek v danom momente cíti, že už nie je šťastný sám so sebou, je na čase prikladať dôležitosť tomuto aspektu života. 

Mohlo by vás zaujímať: Toto ste o princeznej Diane netušili: Tajomstvá, na ktoré sa kráľovský palác snažil príliš neupriamovať pozornosť

Neznamená to slabosť 

Jej ex-manžel Brad Pitt prijal pozvanie stráviť s ňou narodeninový deň. Jej vyber hosťa možno prekvapil mnohých, Jennifer však ma jednoduché vysvetlenie. Ak zlyhávate v práci, či deti v škole, je možné im pomôcť a prípadne zamestnanie opustiť. Prečo by preto rozvod mal byť prejavovať slabosti? Herečka cíti pravý opak. Svoje chyby neľutuje, práve naopak, vie že ju posunuli vpred a vždy konala s najlepším úmyslom. 

Prečítajte si tiež: Sarah Jessica Parker si po 50-tke drží stále rovnakú postavu: Jej hlavná zásada zdravia tkvie v jednej maličkosti

Na koniec máme iba jeden život

Aniston pre americké Elle vyhlásila: „V konečnom dôsledku máme iba jeden život a ja nie som ochotná zotrvávať v situáciách strachu. V strachu z toho, že zostanem sama. V strachu z toho, že by som nedokázala prežiť. Pretrvávať vo vzťahu, ktorý je založený na strachu, poškodzuje náš život.” Jennifer tak vyznala lásku svojim všetkým predchádzajúcim mužom a uzavrela neustali kolotoč otázok na jej osobu. Povedala najdôležitejšiu vec, ktorú pri príležitosti svojho jubilea precítila najviac. Je dôležité byt šťastný a nebrať svoje zle rozhodnutia ako zlyhanie!

- Najčítanejšie -