Presunúť na hlavný obsah

Slávne hviezdy, z ktorých sa plastikami vytratil sexepíl: Porovnajte si PRED a PO fotografie

Zahraničné celebrity

Honba za krásou sa už mnohým celebritám vymkla spod kontroly. V dôsledku nej sa uchýlili k plastikám, ktoré z ich tváre urobili doslova atrapy. Hoci tieto celebrity to robia zatiaľ decentne, istý rozdiel v ich fotografiách kedysi a dnes je badať, čo poviete?

O nevydarených plastikách by mohli hovoriť mnohé hollywoodske krásky. Každá sa snaží svoju mladosť predĺžiť ako sa len dá. Hoci sa dnes prezentuje skôr honba za prirodzenosťou než dokonalosťou a nedostatky sú dokonca in, niektoré známe krásky si aj k tej „prirodzenosti“  pomáhajú menšími plastickými úpravami a inými korekciami. Posúďte sami, u ktorých z ich je badať najväčší rozdiel kedysi a dnes. 

Taylor Swift

Hoci sexi speváčka, Taylor Swift, so stálym výzorom dievčatka stále v niečom to dievčatko spred rokov pripomína, jej tvár dnes vyzerá trocha odlišne. Médiá špekulujú ohľadom toho, či speváčka nepodstúpila drobnú korektúru nosa, ktorý si dala mierne podvihnúť, ale aj jej tvár je akási užšia, nemyslíte? Napriek tomu, Taylor sa k žiadnej operácii ani korektúre nikdy nepriznala a označuje tieto špekulácie za hlúpe. 

Mohlo by vás zaujmať: Známe tváre s retušou a bez nej: Porovnajte si sami, ako dokážu zmeniť celkový výraz 

Ariana Grande

Mladá speváčka, Ariana Grande, je jednoducho prototypom krásnej tváre samej o sebe. Preto si poviete, na čo by už ona podstupovala v tak mladom veku nejakú plastiku či inú korekciu. Avšak, keď porovnáte jej foto, keď bola celkom mladučká a dnes, je vidieť, že tam je istá zmena na obočí, ale aj nose. 

Khloé Kardashian

Najmladšia z Kardashianiek, Khloé, sa pred časom priznala ku korekciám tváre. V jej prípade by nás však skutočne nikto nepresvedčil, že neľahla pod nôž. Jej tvár z mladosti totiž ani zďaleka nepripomína tú súčasnú. Aj keď musíme pripustiť, že dnes aj so schudnutím kíl naviac vyzerá lepšie, o prirodzenosti nemôže byť ani reč, pretože už viac nepripomína tú ženu z mladosti. Iný nos, brada, dokonca obočie, tu je dôkaz...

Hailey Bieber

V prípade krásnej a mladej modelky, ktorá je aj úspešnou instagramovou modelkou a manželkou speváka Justina Biebera, Hailey Bieber, pred nedávnom ešte Baldwin, by sa tiež niekto divil, na čo by taká tvárička ako je spred rokov potrebovala vylepšenia. No pozrite sa na jej tvár dnes... Nos sa zdá byť ostrejší a tvár celkovo akási napnutejšia. Nehovoriac o brade, ktorá má akýsi iný tvar. Posúďte sami. 

Kylie Jenner

Snáď žiadna iná hviezda tak nepotvrdzuje ani neodmieta obvinenia z plastických operácií ako práve mladučká, ale podnikavá Kylie Jenner s vlastnou kozmetickou značkou, na ktorej zbohatla až tak, že sa prepracovala k najmladším miliardárom. No prinajmenšom jej pery sa jej nenafúkli samy od seba a o zachovaní línií jej tváre spred rokov nemôže byť tiež ani reči. Namiesto hranatej tváre zúžená a ďalšie úpravy, ktoré sa postarali o to, že už viac nevyzerá ako to dievča spred rokov. 

Čítajte tiež: Slávne celebrity, ktoré podstúpili plastickú operáciu ešte pred 30-tkou: Pozrite sa, ako odlišne kedysi vyzerali!

Blake Lively

O krásnej herečke, Blake Lively, by snáď nikto nepochyboval, že je prirodzená a že vôbec nejakú úpravu, či nebodaj plastickú operáciu potrebuje. Avšak aj na nej badať, že jej nos sa v priebehu rokov akosi zmenil, zúžil. Pôsobí oveľa výraznejšie, štíhlejšie a rozkošnejšie. Napriek tomu však, Blake tiež popiera, že by si svoj nos viac skrášlila za pomoci plastických chirurgov. 

Kate Bosworth

Ďalšia herečka Kate Bosworth sa na rozdiel od svojich kolegýň priznala k menším úpravám tváre. Konkrétne ide o botulotoxínové injekcie či výplne na perách a tvári. Zatiaľ čo na fotografii spred rokov vyzerá plnšie a prirodzenejšie, dnes pripomína tak trocha sochu, nemyslíte? 

Alexa Chung

Britská modelka, módna návrhárka aj módna ikona, Alexa Chung, sa v jednom rozhovore pre Harper´s Bazaar svojho času priznala, že niekedy má také nutkanie, že by si dala urobiť facelift alebo inú korektúru tváre. Avšak vraj doteraz nepodstúpila tiež ani jednu procedúru. No pri pohľade na jej tvár spred pár rokov, ktorá je viac oblejšia začíname premýšľať o tom, či v tomto tiež táto celebrita tak trocha nezavádzala. Jej súčasná tvár má totiž akúsi výraznejšie bradu a čelusť. 

Gwen Stefani

Speváčka, Gwen Stefani, ktorá už pomaly, ale isto starne, sa rozhodla tiež nenechať starnutiu len prirodzený priebeh, ale jej súčasná tvár hovorí niečo iné. Že aj ona podľahla čaru a lákaniu plastickej chirurgie v podobe korekcie nosa alebo prinajmenšom rôznych botulotoxínových injekcií, ktoré stoja za jej napnutou tvárou a zvláštnym tvarom nosa. 

Kaley Cuoco

Herečka známa zo sitcomu Teória veľkého tresku, Kaley Cuoco, ale aj z ďalších, tiež viac nepripomína tú ženu spred rokov, ktorou bola. No oproti ostatným svojim kolegyniam sa podobne ako Kate Bosworth priznala k zväčšeniu prsníkov a korektúre nosa či výplniam aj bez nátlaku. Dokonca povedala, že to urobila pre seba a že to bolo to najlepšie, čo kedy urobila. 

Neprehliadnite: Hollywoodske hviezdy pred a po plastike: Ktoré celebrity to so zákrokmi "prepískli" 

Rachel Bilson

Seriálová herečka, Rachel Bilson, vyzerá stále mlado a sviežo, hoci má už po tridsiatke. Avšak jednu malú zmenu spred rokov a teraz si na nej zaiste všimnete. Jej nos sa tiež akosi zúžil, preto mnohí predpokladajú, že je tiež výsledkom menšej plastickej korekcie. Každopádne ani ona sa k žiadnym takýmto úpravám tváre nepriznala. 

Pri ktorej z celebrít vidíme najväčšiu zmenu pred a po rokoch?

spolu hlasovalo 416 ľudí

- Najčítanejšie -