Hollywoodske hviezdy pred a po plastike: Ktoré celebrity to so zákrokmi "prepískli"?

Vyzerajú úplne inak ako na začiatku kariéry! Celebrity v honbe za dokonalým vzhľadom spravia so svojím telom čokoľvek, len aby vyzeralo mlado, sexi a sviežo. Niekedy to však preženú a výsledok je celkom iný, ako by si želali. Prípadne sa na seba nepodobajú vôbec.

Donatella Versace momentálne vyzerá najhoršie ako kedy vyzerala.

Donatella Versace momentálne vyzerá najhoršie ako kedy vyzerala.

Zdroj: Profimedia, SITA

Nicole Kidman

Z nežnej kučeravej rusovlásky sa počas kariéry stala blondínka s nafúknutými perami a neprirodzene napnutou pleťou. Nicole je vraj ochotná spraviť naozaj hocičo, len aby vyzerala mladšie. Fanúšikom sa však páčila viac s jej prirodzeným zjavom.

Megan Fox

Sexica z Tranformerov vyzerala na začiatku jej kariéry inak. Nemôže za to však len iné líčenie, ale najmä estetické zákroky, ktorých má vraj Megan hneď niekoľko. Pery si nechala vyplniť kolagénom, v lícach má vraj podľa odborníkov „zlaté nite“, ktoré opticky dvíhajú lícne kosti, a herečka mala podstúpiť aj operáciu nosa. Pred časom svojim fanúšikom na Facebooku ponúkla zaujímavé fotky, pri ktorých sa mračí, ako dôkaz, že nemá tvár „napichanú“ botoxom.

Victoria Beckham

Návrhárka a módna ikona kedysi trpela problematickou pleťou a malými prsiami, ktoré si počas speváckej kariéry nechala zväčšiť. Časom ju však omrzeli, a implantáty si nechala odstrániť. Dnes to hrá na serióznu a elegantnú dámu.

Daryl Hannah

Vášnivá ochranárka životného prostredia nedá dopustiť na lifting tváre, ktorý jej uberie zopár rokov a „natiahne“ ochabnutú pokožku. Keď sa však herečka usmeje, vyzerá trochu komicky. Môžu za to výplne líc.

Tara Reid

Tara Reid bola kedysi zosobnenie mužských snov, no vďaka alkoholu a kolísajúcej váhe musela blondínka podstúpiť niekoľko liposukcií, plastík brucha, zadku a iných partií. Pri pohľade na jej telo v bikinách nie je jasné, prečo sa hviezda s dokonalým telom na túto cestu plnú premien vlastne podujala.

Carla Bruni

Milovníčka botoxu! Aj tak sa hovorí prvej dáme Francúzska, ktorá počas svojej modelingovej kariéry pobláznila nejedného muža. Dnes je z nej preplastikovaná žena s divným úškrnom v tvári.

Donatella Versace

Ľudia v okolí návrhárky sú zdesení. Vyzerá už takmer ako príšera. Plastiky jej dokonale znetvorili tvár, na ktorú sa vraj nemôže pozerať už ani ona sama.

Čo myslíte ktorá z dám to s plastikami prehnala? Vyjadrite svoj názor v ankete pod článkom!

Ktorá celebrita to podľa vás so skrášľovacmi zákrokmi prehnala?

Nicole Kidman
33
Megan Fox
11
Victoria Beckham
7
Daryl Hannah
7
Tara Reid
12
Carla Bruni
30
Donatella Versace
1033
Hlasovalo: 1133

Foto:
Profimedia, SITA
Zdroj:
Bibi

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba