Presunúť na hlavný obsah

Hollywoodske hviezdy pred a po plastike: Ktoré celebrity to so zákrokmi "prepískli"?

Zahraničné celebrity

Vyzerajú úplne inak ako na začiatku kariéry! Celebrity v honbe za dokonalým vzhľadom spravia so svojím telom čokoľvek, len aby vyzeralo mlado, sexi a sviežo. Niekedy to však preženú a výsledok je celkom iný, ako by si želali. Prípadne sa na seba nepodobajú vôbec.

Nicole Kidman

Z nežnej kučeravej rusovlásky sa počas kariéry stala blondínka s nafúknutými perami a neprirodzene napnutou pleťou. Nicole je vraj ochotná spraviť naozaj hocičo, len aby vyzerala mladšie. Fanúšikom sa však páčila viac s jej prirodzeným zjavom.

Megan Fox

Sexica z Tranformerov vyzerala na začiatku jej kariéry inak. Nemôže za to však len iné líčenie, ale najmä estetické zákroky, ktorých má vraj Megan hneď niekoľko. Pery si nechala vyplniť kolagénom, v lícach má vraj podľa odborníkov „zlaté nite“, ktoré opticky dvíhajú lícne kosti, a herečka mala podstúpiť aj operáciu nosa. Pred časom svojim fanúšikom na Facebooku ponúkla zaujímavé fotky, pri ktorých sa mračí, ako dôkaz, že nemá tvár „napichanú“ botoxom.

Victoria Beckham

Návrhárka a módna ikona kedysi trpela problematickou pleťou a malými prsiami, ktoré si počas speváckej kariéry nechala zväčšiť. Časom ju však omrzeli, a implantáty si nechala odstrániť. Dnes to hrá na serióznu a elegantnú dámu.

Daryl Hannah

Vášnivá ochranárka životného prostredia nedá dopustiť na lifting tváre, ktorý jej uberie zopár rokov a „natiahne“ ochabnutú pokožku. Keď sa však herečka usmeje, vyzerá trochu komicky. Môžu za to výplne líc.

Tara Reid

Tara Reid bola kedysi zosobnenie mužských snov, no vďaka alkoholu a kolísajúcej váhe musela blondínka podstúpiť niekoľko liposukcií, plastík brucha, zadku a iných partií. Pri pohľade na jej telo v bikinách nie je jasné, prečo sa hviezda s dokonalým telom na túto cestu plnú premien vlastne podujala.

Carla Bruni

Milovníčka botoxu! Aj tak sa hovorí prvej dáme Francúzska, ktorá počas svojej modelingovej kariéry pobláznila nejedného muža. Dnes je z nej preplastikovaná žena s divným úškrnom v tvári.

Donatella Versace

Ľudia v okolí návrhárky sú zdesení. Vyzerá už takmer ako príšera. Plastiky jej dokonale znetvorili tvár, na ktorú sa vraj nemôže pozerať už ani ona sama.

Čo myslíte ktorá z dám to s plastikami prehnala? Vyjadrite svoj názor v ankete pod článkom!

Ktorá celebrita to podľa vás so skrášľovacmi zákrokmi prehnala?

spolu hlasovalo 1138 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus