Presunúť na hlavný obsah

Doplatili na posadnutosť krásou: Celebrity s najnevydarenejšími plastikami vzbudzujú hrôzu!

Zahraničné celebrity

Chceli byť krásne, dnes sa boja pozrieť do zrkadla! Hviezdy si často líhajú pod nôž viac, ako treba. Svedčia o tom zákroky, vďaka ktorým dnes vyzerajú rovnako – mačacie oči, malé nosy a obrie pery. Ktorá to podľa vás s plastikami najviac prehnala?

Lil Kim

Speváčka bola na začiatku kariéry sexica, dnes je z nej troska posadnutá plastikami. Nos, pery, líca, prsia, zadok... Všetko je na nej umelé. Nielen to ju však robí neprirodzenou, je to aj mejkap, ktorým Lil Kim nešetrí ani náhodou. Všetkého veľa škodí. U speváčky, ktorá sa stáva karikatúrou samej seba, to platí dvojnásobne!

Melanie Griffith

Blondínka bola v časoch jej najväčšej slávy naozaj príťažlivá, prirodzená a šarmantná žena. S príchodom sexsymbolu Antonia Banderasa do jej života, však nastal zvrat aj v oblasti herečkinej vizáže. Pri mladšom Antoniovi pribúdali vrásky na jej tvári akosi rýchlejšie. Melanie, známa svojou žiarlivou povahou a paranojou z mladších žien, tak neraz využila výdobytky plastickej chirurgie a estetickej medicíny na zmazanie vekového rozdielu. Žiaľ, neúspešne, pár sa v týchto dňoch rozvádza.

Tori Spelling

Seriálová Donna Martin nikdy nepatrila medzi krásky, no v poslednej dobe je jej vizáž viac, ako nelichotivá. Neprimerane veľké pery, miniatúrny noštek a nafúknutá tvár. Tori bola jednou z prvých žien, ktoré sa otvorene hlásili k silikónovým implantátom. Tie jej sú neustále terčom kritiky.

Janice Dickinson

A taká pekná žena to bývala! Kým sa z nej nestala osoba posadnutá dokonalosťou, vyziabnutým telom a omladzujúcimi zákrokmi, bola Janice Dickinson vyhľadávanou tvárou modelingu. Vedeli ste, že brunetka bola prvou americkou topmodelkou? V časoch najväčšej slávy tvorila pár s mnohými hviezdami – Sylvesterom Sallonem, Stevenom Seagalom či Donaldom Trumpom. Modelka je známa výrokom, že na jej tele nie je miesto, ktorého by sa nedotkla ruka plastického chirurga. Janice, je to vidno!

Courtney Love

Speváčka a príležitostná herečka Courtney Love vyzerá čím ďalej, tým horšie. Opuchnutá tvár, nesúmerné črty a more botoxu. Na speváčkinej vizáži sa vo veľkej miere podpísali aj drogy, „vylepšenia“ sú však zlou prácou chirurga. Mimochodom, tých navštívila bývalá narkomanka a manželka zosnulého speváka Kurta Cobaina, hneď niekoľko. Rozdielny „rukopis“ a plastiky v štýle  „hala bala“, sú toho jasným dôkazom.

Priscilla Presley

Manželka zosnulého hudobného génia Elvisa Presleyho bola jednou z najkrajších hviezd svojej doby. Po jeho smrti a krachujúcej hereckej kariére však čoraz častejšie navštevovala kliniky plastickej chirurgie v snahe vyzerať mladšie a uchmatnúť si aspoň akú – takú rolu. Škoda, že si krásna Priscilla nevzala príklad zo svojich hereckých kolegýň, koré starnú s gráciou.

Donatella Versace

Veľmi smutný príbeh. Kedysi krásna Donatella začala s nevinným vylepšením pier, pokračovala prsnými implantátmi, lícnymi výplňami a takto by sme mohli pokračovať. Dnes je na smiech všetkým aj so svojou dcérou Allegrou, ktorá pre zmenu trpí anorexiou.

Ktorá celebrita to s plastickými operáciami prehnala najviac?

spolu hlasovalo 1014 ľudí

Lil Kim
17

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus