Krásna speváčka Gwen Stefani bude štvrtýkrát mamou: Jej postava modelky však vyráža dych!

Nový chlap, ďalšie dieťa! Populárna speváčka je opäť tehotná, no pokojne by sa mohla prechádzať aj po prehliadkovom móle. Jej telo je totiž dokonalé!

Štvrtýkrát tehotná Gwen Stefani vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým

Štvrtýkrát tehotná Gwen Stefani vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým

Zdroj: SITA

Rockerka, návrhárka a čo chvíľa aj štvornásobná mama Gwen Stefani, zreje do krásy. Kráska, ktorá prešla v poslednom období naozaj divokými zmenami v súkromí, však opäť prekvapuje. Pod srdcom totiž nosí dieťa svojho nového objavu, s ktorým je len niekoľko mesiacov. 

Prečítajte si: Nové hollywoodske páriky vás šokujú: Tieto dvojice by ste (ne)čakali ani vo sne!

Dokonalá ikona

Štyridsaťšesť ročná speváčka a textárka len nedávno zhodila obrúčku, a už je opäť po uši zamilovaná. Jej partner a kolega z fachu, Blake Shelton, sa stane otcom speváčkinho dieťaťa už o niekoľko mesiacov. Gwen, ktorá má z bývalého vzťahu s Gavinom Rossdaleom troch synov, privedie na svet prvýkrát dievčatko.

Pri pohľade na dokonalú postavu tejto o štyri roky päťdesiatničky, blednú mnohé ženy závisťou. Na jej tele by ste nenašli gram tuku navyše! Budúca mamina má stále veľa pracovných príležitostí a na nedostatok ponúk sa vôbec nemôže sťažovať.

Blondína, ktorá si odjakživa šla svojou, pre mnohých rebelskou cestou, dnes dostáva uznanie od muzikantov i ľudí z fashion biznisu. Svojím svojským štýlom a úžasnou postavičkou neustále prekvapuje. Povedali by ste, že Gwen bude čoskoro štvornásobná mama?

Prečítajte si: Najznámejšie sexi paničky, ktoré víria hollywoodske vody: Tieto „milfky“ nedajú mužom spávať!

Sledujte nás aj na Instagrame!

Foto:
SITA, Profimedia, Instagram.com/gwenstefani/
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba