Najtrápnejšie celebrity súčasnosti: Prejav týchto hviezd je jedna katastrofa!

IQ im veľa nehovorí. Tieto hviezdičky na seba pravidelne strhávajú pozornosť najmä svojím vystupovaním, ktoré je miestami naozaj nevhodné.

Tieto hviezdy patria medzi tie najtrápnejšie, súhlasíte?

Tieto hviezdy patria medzi tie najtrápnejšie, súhlasíte?

Zdroj: SITA

Miley Cyrus

Táto dievčina evidentne nezvládla svoju detskú slávu a má pocit, že by bol hriech zmeškať všetko, čo počas natáčania Hanny Montany nestihla. Preto teraz vyvádza ako zmyslov zbavená, predvádza šialené outfity, jej výzor je často naozaj mimo. Môže za to alkohol a drogy, ktoré si speváčka nevie odtrhnúť od úst. 

Nicky Minaj

Plastiková bábka Nicki Minaj sa snaží zaujať za každú cenu. Explicitnými klipmi, vyzývavými outfitmi, ktoré pôsobia lacno, i obsahom skladieb, v ktorých si nekladie servítku pred ústa. Celý tento mix jej osobnosti spôsobuje, že ju berie vážne len málokto. 

Prečítajte si: Kim Kardashian nebola prvá: Tieto hollywoodske krásky prerazili (aj) vďaka postave presýpacích hodín

Jessica Simpson

Blond speváčka Jessica Simpson, ktorá má problém rozoznať rybie mäso od kuracieho, nevie, čo od dobroty. Najnovšie vraj kombinuje lieky na chudnutie s alkoholom. Výsledok? Šialené správanie a vystúpenia, pri ktorých je „pod parou“, sa stali jej súčasťou.

Heidi Montag

Nechala sa celá prerobiť, aby vyzerala ako bábika Barbie. Až teraz sa vraj cíti príťažlivo. Svet zásobuje historkami z jej súkromia, permanentne sa rozchádza a srdcervúco schádza so snúbencom Spencerom Prattom, a všetku špinavú bielizeň najradšej perie pred zvedavými zrakmi verejnosti.

Tori Spelling

Plastiková „Donna z Beverly Hills“ je postrachom mnohých. Takisto svoje súkromie prepiera vo vlastnej reality šou bez sledovanosti, necháva sa pravidelne ponižovať neverným manželom a v televízii jej nerobí problém plakať ako oživot. Nevkusné, čo poviete?

Mohlo by vás zaujímať: Najtrápnejší pár Hollywoodu to preháňa na plnej čiare: Slzy, faloš a plastiky na dennom poriadku!

Tara Reid

Vychudnutá na kosť, večne naliata, s telom, ktoré poznačilo množstvo plastík. Tara Reid je symbolom americkej krásky, ktorá mala dokonale našliapnutú kariéru, no zhumpľovala sa drogami a nekončiacimi sa večierkami. Škoda, dnes je na ňu pohľad priam desivý.

Prečítajte si: Najškaredšie telo Hollywoodu patrí tejto herečke: Z toho, koľko má rokov, vám padne sánka!

Mariah Carey

Opustená a pribratá, alebo naoko šťastná, večne diétujúca speváčka, ktorá sa rokmi celkom spustila. Necháva sa prehnane retušovať, jej emočné výkyvy sú priam neznesiteľné a výška jej IQ takisto nie je bohviaká... A taká hviezda to bola!


Ktorá hviezda je podľa vás najtrápnejšia?

Miley Cyrus
528
Nicky Minaj
16
Jessica Simpson
8
Heidi Montag
3
Tori Spelling
82
Tara Reid
3
Mariah Carey
38
Hlasovalo: 678

Foto:
SITA
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba