Presunúť na hlavný obsah

Najhlúpejšie celebrity, ktoré ukazujú najviac kože: Neuveríte, čo za "perly" vypustili z úst!

Zahraničné celebrity

Známe tváre niekedy šokujú hláškami, ktoré naozaj hovoria za všetko. Mariah Carey by chcela byť chudá ako choré deti, Kim Kardashian sa cíti ako žena s rakovinou. Aj vy sa chytáte za hlavu?

Lady Gaga

Talentovaná speváčka má naozaj divnú fóbiu. Aspoň jej výrok o tom hovorí. "Vždy, keď s niekým spím, obávam sa, že mi ukradne moju kreativitu prostredníctvom mojej vagíny," cituje speváčku portál Radar OnlineOstane kvôli svojmu strachu Lady Gaga na ocot?

Mariah Carey

Čo je veľa, to je veľa. Niektoré hviezdy naozaj nemajú súdnosť. Napríklad taká Mariah Carey, ktorej výrok zverejnil server celebquote.com, vás naozaj prekvapí. "Zakaždým, keď pozerám televíziu a vidím tie chudobné hladujúce deti na celom svete, nemôžem si pomôcť. Plačem. Áno, chcela by som byť taká chudá ako oni, ale nie so všetkými tými muchami a úmrtiami na každom kroku a tak."  Hláška hodná ocenenia, čo poviete?

Victoria Beckham

Módna ikona pred pár rokmi tiež zažiarila vďaka výroku, na ktorý ani ona sama len tak nezabudne. O svojej autobiografii chcela povedať, že je priamo z prvej ruky. V angličtine na to existuje slovné spojenie "from horse´s mouth". Sama sa tak dostala do slovnej šlamastiky, ktorú zakončila vetou: "Nie, tým nechcem povedať, že som kôň," píše portál popsugar.comNuž, nevadí, z povestného vkusu je to neuberá. 

Cameron Diaz

Plavovláska je výbornou herečkou a krásnou ženou, no o vysokom IQ sa v jej prípade hovoriť nedá.  Podľa portálu radaronline.com, pred časom takto perlila, keď sa chcela blysnúť na tému vedy: "Gravitáciu si všímam odmalička." Nielen ty, ale aj my ostatní, milá Cameron. 

Gwyneth Paltrow

O Gwyneth Paltrow je známe, že miluje zdravý životný štýl a stravuje sa naozaj ukážkovo. Preto je herečka vyberavá, a do úst nevloží hocičo. Povestný je aj jej výrok, ktorý spomína portál celebquote.com: "Radšej by som fajčila crack, ako jesť jedlo z konzervy." Proti gustu žiaden dišputát...

Kim Kardashian

Hviezda reality šou dokáže zaujať nielen zjavom, ale aj naozaj zaujímavými hláškami o živote ako takom. Tu je jedna z nich, ktorú vypustila v svojej reality šou: "Hovorila som s dievčaťom, ktoré malo rakovinu. Bavili sme sa o tom, aké je to pre ňu ťažké, akú lekciu do života jej to dalo. Zistila, kto je jej priateľ, a kto nie. Má osemnásť rokov. Povedala som si, veď presne tak sa cítim aj ja."

Ktorá hviezda by mala najprv popremýšľať, kým niečo vypustí z úst?

spolu hlasovalo 1064 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus