Presunúť na hlavný obsah

Toto sú celebrity s najnižším IQ: Z hlášok, ktoré povedali vybuchnete od smiechu

Zahraničné celebrity

Každý do vienka dostal niečo iné. Tieto krásky majú poriadnu dávku krásy a sexepílu, no niečo im chýba. Pozrite sa, ktoré známe tváre neoplývajú práve najvyšším IQ, o čom svedčia ich zaujímavé vyjadrenia.

 

Alicia Silverstone

Alicia Silverstone je krásna herečka, ktorá sa preslávila americkými komédiami pre mladšieho diváka. Pri prezentovaní jedného zo svojich filmov naozaj hviezdila. „Myslím si, že film Bezradný je veľmi hlboký. Myslím, že to bolo tak hlboké, ako ľahké. Myslím si, že ľahkosť musí pochádzať z veľmi hlbokého miesta rovnako, ako pravda a ľahkosť,“ uvádza portál entertainmentwise.com. Nuž, veľmi hlboká myšlienka...

Linda Evangelista

Linda Evangelista je kanadská modelka, ktorá sa objavila na viac, ako 700 obálkach rôznych časopisov. Rozhodne patrí medzi veľké osobnosti modelingového sveta, na ktorú nikdy nikto nezabudne. Okrem svojej krásy sa môže „pochváliť“ aj veľmi zaujímavou myšlienkou, ktorú prezradila na otázku svojej štíhlej postavy. „Ja nedržím diétu. Len nechcem jesť toľko, koľko by som chcela,“ píše rovnaký portál.

Paris Hilton

Paris Hilton, plavovlasá dedička miliónového impéria, asi vynechala zopár hodín zemepisu. Aj keď precestovala už takmer celý svet, pravdepodobne dodnes ani len netuší, kde všade bola. Pekne na to poukazuje reakcia na rozhovor, ktorou všetkým prítomným vyrazila dych. „...Nie, nie. Nešla som do Anglicka. Ja som išla do Londýna,“ píše portál listdose.com.

Pamela Anderson

Pamela Anderson, hviezda Pobrežnej hliadky, sa stala akousi ikonou umelej krásy. Na svoje prednosti je však veľmi hrdá a dodnes ju vďaka nim miluje pánske osadenstvo spoločnosti. A práve na margo toho sa rozhodla, že nechce, aby ju ľudia vnímali iba ako umelú bábiku. „Som oveľa viac, ako len pár pŕs,“ šokovala hviezda pre portál entertainmentwise.com.

Britney Spears

Speváčka Britney Spears, ktorá si svoju veľkú slávu už prežila, i keď sa neustále snaží o hviezdy „comeback“, sa v jednom rozhovore naozaj predviedla. Na otázku, kam by nikdy nechcela vycestovať, odpovedala takto: „Nikdy som skutočne nechcela ísť do Japonska. Jednoducho preto, že sa mi nepáči predstava jedenia rýb a viem, že je to veľmi populárne, tam v Afrike...,“ píše taktiež spomínaný portál entertainmentvise.com.

Christina Aguilera

Sexi Christina Aguilera, ktorej hity si dodnes spievajú milióny ľudí, má asi všetko okrem logického myslenia. V jednom rozhovore položila veľmi zaujímavú otázku, na ktorú sa jej asi nedostalo odpovede. „Takže, v ktorom meste sa tento rok koná filmový festival v Cannes?,“ informoval portál starcrush.com. Či už speváčka vtipkovala alebo to myslela naozaj, nikto netuší...

Jessica Simpson

Speváčka Jessica Simpson má už dlhé roky problémy so svojou váhou. Raz je štíhla a má priam „modelkovskú“ postavičku, a zrazu priberie dvadsať kíl a prestane sa ukazovať v spoločnosti. Je preto jasné, že si Jessica dáva poriadny pozor na to, čo zje. Z rôznych obmedzení príjmu potravy, ktoré už vyskúšala, je asi mierne zmätená, čo potvrdila svojou nepochopiteľnou otázkou. „To, čo mám na tanieri je kura alebo ryba? Viem, že je to tuniak, ale jemu sa hovorí mäso z mora,“ uvádza portál entertimentwise.com.

Tori Spelling

Tori Spelling je herečka, ktorá to trošku prehnala s plastickými operáciami a svoju hereckú kariéru zavesila na klinec skôr, ako ju stihla poriadne rozbehnúť. Tori opäť šokovala, no tentokrát to nebolo žiadnou plastickou úpravou. Ako uvádza portál starcrush.com, herečka v jednom rozhovore prezradila šokujúcu informáciu. „Neznášam vodu. Vlastne, nikdy som nebola smädná. Nepijem vodu a nepotím sa,“ zverila sa plastiková kráľovná.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus