Presunúť na hlavný obsah

Chrissy Teigen a jej valentínsky večer aj so svojimi deťmi: Takto si robia navzájom radosť a vyznávajú si lásku

Zahraničné celebrity

Pre modelku Chrissy Teigen nie je Valentín už len dňom lásky, ktorý môže zdieľať so svojim partnerom. Odkedy sa stala mamou, Deň zaľúbených nabral nový rozmer a vo veľkom zahŕňa aj jej deti. Luna a Miles sa tešia na aktivity, ktoré pre nich ich mama vymyslela.

Rodinnú pohodu si nenechá rodinka Teigen-Legend vziať v žiadnom prípade. Ich Valentín sa nesie v znamení lásky ako aj každý iný deň v roku. Majú však radi príležitosť k malej oslave, ktorú im ponúkajú práve spoločné chvíle. Keďže sa počas dňa ani jeden z dvojice, Chrissy Teigen a John Legend, nehodlá vzdať svojej práce, plánujú si spoločný Valentínsky večer, ktorý zahŕňa aj ich dvoch malých drobcov.

Mohlo by vás zaujímať: Sestry dvojičky Olsenové: Svoju kariéru nezvládali vždy s ľahkosťou, táto jedna vlastnosť im chýbala

Rodinné stolovanie na prvom mieste

Ich oslava začína práve spoločnou večerou. Keďže deti sú ešte malé – Luna ešte nemá ani 3 roky a Miles je na svete iba 8 mesiacov – spoločné jedlo si vychutnávajú zavčasu. Chrissy sa stala aj uznávanou autorkou kuchárskej knihy, preto varí sama. Miluje pripravovať jedlá, ktoré nie sú zrovna na rebríčku diétnych pokrmov. Má rada domáce cestoviny, vysmážané kuracie kúsky i ryby, ktoré obaľuje v bylinkovej kruste. Pre deti však samozrejme pripravuje aj ich typ stravy – večer sa nezaobíde bez kojenia a ovocného pohára pre malú Lunu. Ich obľúbeným slávnostným jedlom sú však krevety, ktoré Chrissy pripravuje na bielom víne. 

Aktivita pre deti

Po večeri je deťom dopriata milá aktivita, ktorú majú veľmi radi. Chrissy ich spoločne vykúpe, uvarí malej Lune horúcu čokoládu a doprajú si spoločné maznanie na pohovke. Ich večer je zameraný hlavne na pokojný čas, ktorý vedia stráviť doma. Toto odporúčajú naozaj každému, pretože vedia, že v uponáhľanom čase je veľmi dôležité naučiť sa stíšiť a nájsť potrebnú dávku lásky.

Prečítajte si tiež: Sarah Jessica Parker si po 50-tke drží stále rovnakú postavu: Jej hlavná zásada zdravia tkvie v jednej maličkosti

Okrem iného si Chrissy s Johnom pred pár rokmi dopriali aj valentínske fotenie. Svoju radosť z nájdenia toho pravého tak pretavili do obrázkoch, ktoré im budú navždy pripomínať, akí sú si blízki. Nie je vylúčené, že počas večera dôjde aj k speváckemu vystúpeniu Johna Legenda – jeho deti ho veľmi radi počúvajú spievať. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus