Presunúť na hlavný obsah

Z dcérky Leny Perminovej sa stáva fashion ikona: Vďaka tomuto si dievčatko získalo tisícky fanúšikov po celom svete

Feminity

Malá Arisha vyzerá ako anjelik. Krásne modré oči a blond vlásky z nej robia jedno z najrozkošnejších dievčatiek showbiznisu. Pozrite sa, vďaka čomu sa stala miláčikom tejto generácie.

Sympatická modelka a fashion ikona Lena Perminova si získala priazeň najmä kvôli svojmu jedinečnému štýlu. Nielenže vyzerá ako bábika, má bezchybnú postavu, ale navyše sa perfektne oblieka. Avšak chic štýl, nie je cudzí ani jej malej dcérke Arishe. Tá vyzerá ako keby známej mame z oka vypadla. Len päťročné dievčatko módu miluje. Dokonca si už mnohé outfity vyberá sama, s požehnaním mamy samozrejme. No a vyzerá skutočne rozkošne. 

Prečítajte si tiež: Slávne hviezdy, z ktorých sa plastikami vytratil sexepíl: Porovnajte si PRED a PO fotografie

Najviac cool dievčatko súčasnosti

Arisha jednoznačne patrí medzi najviac cool deti súčasnosti. Vzhľad anjela a outfity, ktoré nesú často mená prestížnych návrhárov, jej jednoznačne zvyšujú fanúšikovskú základňu. Práve svojim štýlom očarila celý svet. No aj napriek tomu, že Arisha na mnohých fotkách vyzerá ako zmenšená kópia svojej prominentnej mamy, predsa len si ľudí získala aj niečím iným. 

Rozkošné dievčatko už vo svojom útlom veku ohuruje nielen vo svete módy, ale mnohé mamičky sa jej štýlom inšpirujú. Dostáva ich však najmä prirodzenosť malej princeznej. Stále totiž z jej fotografií cítiť, že je dieťaťom a život si užíva presne tak, ako sa to na päťročnú slečnu patrí. 

Krásna, malá Arisha už dostala aj niekoľko ponúk na fotenia pre prestížne módne domy. Aj keď vidieť, že toto dievčatko by mohlo naozaj začať svoju kariéru od malička, Elena trvá na tom, aby bola stále v prvom rade dieťatkom.Dobre vie, že nič jej neujde a všetko na ňu počká. 

Mohlo by vás zaujímať: Udeľovanie cien BAFTA 2019: Margot Robbie v róbe od Chanel, nechýbala ani kúzelná Kate a kráľovská rodina

Diskusia k článku

comments powered by Disqus