Presunúť na hlavný obsah

60-ročná modelka v reklame na spodnú bielizeň: Mladým ročníkom odkazuje, že sa to dá aj bez retuše

Zahraničné celebrity

V profesii modelky už vek prestáva zohrávať úlohu. Sivé vlasy sú atraktívne a modelky vo vyššom veku majú nadhľad. Retuš nielen odmietajú, ale ani nepotrebujú, pretože vedia, že v prirodzenosti je krása.

Vek a retuš by v reklamných kampaniach mali ísť ruka v ruke. Nie, nie, toto je už omyl, ktorý sa dávno nepoužíva. Vrásky nie sú niečím, za čo by sa mali modelky hanbiť, práve naopak, majú v sebe nádych života. Modelka Nicola Griffin sa odmietla dať vyretušovať na celom tele, ukázala pri tom aj celú svoju spodnú bielizeň. 

Prečítajte si tiež: Z dcérky Leny Perminovej sa stáva fashion ikona: Vďaka tomuto si dievčatko získalo tisícky fanúšikov po celom svete

Kariéra postavená na veku

Nicola Griffin je matkou dvojičiek a zástankyňou pozitívneho vnímania ženského tela. Jej dve dcéry samy neveria svojim očiam, keď vidia svoju matku na titulných stránkach magazínov či kampaniach so spodnou bielizňou. Zožala aj úspech v kariére, keď sa v plavkách ocitla na titulke Sports Illustrated. Pre mladé modelky má jednu dôležitú radu.

Odkaz pre mladšie ročníky

Síce sa ona sama stala modelkou až v neskoršom veku, jej kariéra ju mnohému naučila. Zistila, že najdôležitejšie je, aby zostala sama sebou. Jej vnútorné rozpoloženie je dôležitejšie ako to, koľko financií jej modeling prinesie. Na svojich fotkách je preto najradšej zobrazovaná bez úplnej retuše. Toto je predsa jej telo, nehanbí sa zaň a keď chce byť šťastná sama so sebou, musia ju aj ostatní prijať takú, aká je. Logika Nicolinho uvažovania je veľmi naklonená dnešnému svetu, keď sa oveľa viac začína hľadieť na prirodzenosť a ľudskosť.

Mohlo by vás zaujímať: Ako vyzerá kedysi najkrajšie dievčatko sveta po rokoch? Táto vlastnosť jej pomohla zaradiť sa medzi elitu

Nie je v tom vôbec sama

Okrem Nicole Griffin sa do plaviek rozhodla obliecť aj jej kolegyňa, modelka a fotografka, Yasmina Rossi. Tá sa sama odhodlala na fotky v plavkách, jej postava na nich pritom žiari. Tieto dámy sú ukážkou toho, že rok, v ktorom sa narodili, nezohráva vôbec žiadnu úlohu, dôležité je životné nastavenie a energia, ktorú zo seba vyžarujú. Yasmina Rossi má dokonca už vyše 60!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Photography @yazemeenahrossi Rossi

Príspevok, ktorý zdieľa Yasmina Rossi (@yasmina.rossi),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe