Presunúť na hlavný obsah

Postava krásky, ktorá pobláznila milióny mužov: Pre všetky ženy má jednu zásadu v stravovaní, ktorej sa drží

Zahraničné celebrity

Modelka Emily Ratajkowski vie, že keď si chce udržať krásne telo, musí dodržiavať túto dôležitú zásadu. Príjem potravín, ktoré máte rady, nemusíte odrezať, stačí sa venovať ich vyváženosti.

Síce má Emily Ratajkowski jedno z najbožskejších tiel v celom modelingovom priemysle, sama o sebe tvrdí, že je ako modelka veľký outsider. Jej cvičebná rutina sa neskladá z potenia v posilňovni, sama ju nemá rada. Oveľa viac preferuje čerstvý vzduch, ktorý tiež pokladá za kľúčový pri chudnutí.

Prečítajte si tiež: Zoštíhľujúca bielizeň, ktorá vás stiahne o dve veľkosti: Hollywoodske celebrity na ňu nedajú dopustiť

Jej postava je založená na účinnej dvojkombinácii, ktorú si pripravila pre svoje telo ona sama. Emily zbožňuje jógu, iba tú chodieva cvičiť do štúdia, ktoré má v L.A. nedaľeko. Jej druhým obľúbeným cvikom je práve pohyb vonku. Ak máte neďaleko svojho domu hory či lesy, toto je trik, ktorý je ako stvorený pre každú ženu. Emily Ratajkowski za svoju postavu vďačí aj dlhým túram. Tie jej podľa nej, formujú nohy a aj jej ukážkový zadok. 

Pevné telo na základe stravovania

Emily priznáva, že si rada pripravuje jedlo doma. Jej pokrm však zahŕňa vždy dostatok proteínov. „Som mäsožravec. Naozaj mám rada mäso a moje telo si pýta železo,“ prezradila pre americkú ELLE. Populárna je v jej jedálničku aj kurkuma. Tá má priaznivý vplyv na chudnutie vďaka štipľavej látke kapsaicínu, ktorý obsahuje. Hlavným kľúčom ku krásnej postave je stráženie kalórií. Keď si bruneta dopraje na raňajky vytúženú kávu a pečivo, jej večera je striktne diétna a zložená zo šalátu, ktorý vie, že zjesť musí, aj keď nie je jej najobľúbenejšou potravinou. 

Mohlo by vás zaujímať: Kate Middleton vie, akým šatníkom vo svojom veku očariť: Jej favoritom vo výbere šiat je tento rozhodujúci detail

Na svojich mnohých fotkách je videná práve s croissantom či pohárom vína v ruke. Tieto pôžitky si neodopiera, práve naopak, prepadáva im. Zarátava ich však do svojej kalorickej tabuľky. Pred spaním si Emily dopraje vždy aj štyri poháre vody. Tie jej telo hydratujú aj počas celej noci a pomáhajú s regeneráciou celého jej organizmu. 

- Najčítanejšie -