Presunúť na hlavný obsah

5 vecí, ktoré považujú ženy na mužoch za nesmierne sexi: Pozrite sa, čo nás dostáva do kolien

Feminity

Viete, čo si v skutočnosti na chlapoch naozaj všímame? Odhaľte spolu s nami, čomu nedokážeme takmer za žiadnych okolností odolať.

Áno, kult perfektného, vypracovaného tela je akýmsi fenoménom dnešnej doby. A mnohí muži ho považujú za svoju najväčšiu prednosť. Viete však, čo nám ženám, pripadá na opačnom pohlaví mimoriadne sexi? Nie, nie sú to len svaly, ale niečo celkom iné.

Mohlo by vás zaujímať: Môj manžel ma opustil kvôli úplnej hlúposti: Verili by ste, že niečo TAKÉTO môže vášmu mužoi prekážať?

1. Emocionálna inteligencia

Muži, ktorí dokážu prejaviť svoje emócie a nehanbia sa za ne, sú pre nás neodolateľní. Ak priznajú, čo cítia, zdvíhajú sa v našich očiach takmer okamžite. Ak bránia nevinných, záleží im na ostatných a nielen svojom šťastí, príde nám to neuveriteľne sexi. 

2. Galantnosť

Galantných mužov milujeme. To je fakt. A máme pre nich neskutočnú slabosť. Hoci sa to niekomu môže zdať trochu retro, ale zbožňujeme ak nám muž otvorí dvere, odsunie stoličku, dáva nám prednosť a správa sa k nám ako k princeznej. Navyše ak to robí spontánne, znamená to pre nás viac ako čokoľvek iné.

3. Samostatnosť

Je pre nás podstatné, či sa chlap dokáže postarať sám o seba. Nakoľko v dnešnej dobe, je takých mužov čoraz menej. Veľmi často sa totiž stretávame s tým, že sú chlapi závislí od svojej mamy. A tá za nich robí všetko. Od varenia, upratovania, prania, žehlenia. ”Mama hotel” je jednoducho pohodlný. No v istom veku, je to už naozaj cez. Pokiaľ toto zvláda náš objekt ,bez akejkoľvek asistencie niekoho iného, znamená to pre nás veľmi veľa.

Čítajte tiež: Bola som jeho manželkou len polrok: Krátko po svadbe som objavila niečo, čím ma totálne vodil za nos

4. Vzťah k deťom

Vzťah k deťom je pre ženy kľúčový. Každá totiž pri randení hľadáme potenciálneho otca svojich detí. Len niektoré z nás to nehovoria nahlas. No je to tak. Takže ak zistíme, že si s deťmi rozumie, dokáže ich rozosmiať a bezproblémov zvláda ich prítomnosť, doslova sa roztápame. 

5. Zmysel pre humor

Tento bod očakávajú muži od nás, no aj my od nich. Všetko čo nám život prinesie, sa ľahšie zvláda po boku s človekom, ktorému práve humor nechýba. Veci treba brať s nadhľadom mnohokrát a zasmiať sa aj nad banálnymi problémamy je super vec. No a na druhej strane, tráviť večer s niekým, kto má stále depresívnu náladu, či spleen nie je výhra. To vieme a uvedomujeme si všetky.

Považujete práve tieto veci za príťažlivé?

spolu hlasovalo 535 ľudí

Áno
462
Nie
73

- Najčítanejšie -