Presunúť na hlavný obsah

Twiinsky a ich predvýber plaviek na túto sezónu: Všimnite si strihy, ktoré volia vzhľadom na svoje postavy

Slovenské celebrity

Kráľovné pláží. Aj tak by sa dalo nazvať spevácke duo Twiins, ktoré majú vo svojom šatníku peknú paletu plaviek. Poslúžia vám ako inšpirácia na tohtoročné leto.

Veronika a Daniela Nízlové sú už na plavkovú sezónu pripravené a tak ako minulý rok, aj teraz majú poriadnu výbavu kúskov na pláž. Rôzne strihy, farby a materiály. Inšpirujte sa na nadchádzajúce leto.

Prečítajte si: Dcéra Dary Rolins už oslávila 11. narodeniny: Speváčka si vo výchove zakladá na tejto dôležitej veci, ku ktorej ju vedie

Plavky s vysokým pásom predsa len dokážu byť sexi

Jedným z hitov tohtoročnej sezóny sú plavky s retro nádychom. Ak sa vrátime späť v čase, zistíme, že práve tento strih šiat bol jedným z prvých dvojdielnych plaviek, aké ženy nosili. A spomeňme si tiež na tieto časy, keď ženy boli sexi. 
Vysoký pás na spodnom dieli plaviek nemusí byť ihneď postrachom. Stačí zvoliť zaujímavú potlač alebo pútavý vzor a ihneď získate štýl. 

Celé plavky sú stále v hre a dokážu tromfnúť dvojdielne

Jednodielne plavky by sme nemali nikdy podceňovať. Na ženskej postave dokáže správny strih vykúzliť naozaj ešte príťažlivejšie telo a v prípade voľby, ktorá sprevádza výber speváčok Twiins platí tiež pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Opticky predĺžia postavu a vykrojený strih plaviek charakteristický pre 90. roky Baywatchu pridá na ženskom sebavedomí. 

Trojuholníková klasika, ktorá sa hrá s detailmi

Plavky s podprsenkou v tvare trojuholníkov patria medzi klasiku, s ktorou však dokážete experimentovať. Môžete využiť modely s detailmi ako je tento alebo ich skombinovať s plavkovými nohavičkami v odlišnom odtieni. Hravým kombináciám sa medze nekladú.

Nariasená podprsenka pridáva na objeme

Skvelá správa pre ženy, ktoré túžia mať o číslo väčšie, no tie, ktoré Boh obdaroval až priveľmi, by sa mali tomuto materiálu skôr vyhýbať. Na pohľad môže pridať celkovo na objeme, nielen hrudníka, ale celkového dojmu a to žiadna zo žien zrejme nechce. Telový odtieň dokáže pôsobiť jemnejšie a decentnejšie.

Neprehliadnite: Najsexi mamy slovenského šoubiznisu: Pri pohľade na nich je vek len číslo a verili by ste, že už majú takéto veľké deti?

Neón vás vráti späť v čase

Neónových plaviek sa niektoré ženy nikdy nevzdali. Tento rok ich môžu nosiť naozaj bez výčitiek. Neón sa vracia na scénu a krikľavé odtiene k letu budú aj naďalej patriť. Ich vzájomné kombinácie môžu na niekoho pôsobiť už príliš veľa, takže menej odvážne ženy môžu vsadiť skôr na jednoliate modely. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe