Presunúť na hlavný obsah

Najsexi mamy slovenského šoubiznisu: Pri pohľade na nich je vek len číslo a verili by ste, že už majú takéto veľké deti?

Feminity

Áno, aj mama môže byť chic, sexi a užívať si život absolútne naplno. A tieto Slovenky sú toho jasným dôkazom. Málokto by im na pohľad tipoval, že tieto krásky už majú detičky!

Sú mladé, krásne, deti stihli ešte pred tridsiatkou a materstvo si mimoriadne užívajú. Tieto známe Slovenky sú jasným dôkazom toho, že keď sa stane žena mamou, rozhodne to neznamená, že má prestať myslieť aj na seba. Vyzerajú, chic, majú svoj štýl a dokonalé figúry.

Zuzana Mak

Sympatická podnikateľka a manželka futbalistu Róberta Maka, Zuzana snáď nikdy nevyzerala lepšie. A skutočne, verili by ste, že je už hrdou dvojnásobnou maminou? Chlapci jej robia veľkú radosť a brunetka sa im absolútne naplno venuje. No a postavu má stále ako dievčatko. Vyzerá neuveriteľne sexi. Veď posúďte sami!

Romana Škamlová

Bývalá I. vicemiss Slovensko 2007 a dnes úspešná podnikateľka, Romana Škamlová sa o seba príkladne stará. Na jej vypracovanej postavičke to aj vidieť. Málokto by povedal, že Romana je mamou už 7 ročnej slečny. So Sárou tvoria nerozlučnú dvojku a takmer každú voľnú chvíľu trávia spoločne. Vidieť, že Romana si úlohu mamy užíva, no nezabúda aj sama na seba. 

Alexandra Orviská

Moderátorka Alexandra Orviská je skutočnou milovníčkou pohybu. A hodiny vo fitku na nej teda rozhodne poznať. Vyrysované telo je už roky jej poznávacím znamením. Nič však nie je zadarmo. Dokonca aj počas dovolenky sa vždy aktívne venuje športu, lebo ho miluje. Naposledy skúšala wakovanie a surf aj jej krásna dcérka Viktória. Obe si spoločné aktivity vychutnávajú a jedna na druhú nedajú dopustiť. 

Prečítajte si tiež: Jednoznačne najsexi vymakané telo: Uhádnete, ktorej známej Slovenke patrí a kto ďalší za ňou nezaostáva?

Magdaléna Šebestová

Bývala riaditeľka súťaže Miss Slovensko a misska Magdaléna Šebestová je veľkou vyznávačkou cvičenia. Čokoľvek si kráska zaumieni, ide do toho vždy naplno. Svoj denný work out si takmer nikdy neodpustí. Aj vďaka tomu má perfektnú figúru už roky. Mama rozkošnej malej Ninky je dôkazom, že aj popri dieťati sa dá nájsť čas si pre seba. A je len na vás do čoho ho investujete. 

Veronika Vágnerová Husárová

Pôvabná bývalá kráľovná krásy a sexi mamička Veronika Vágnerová pozná tajomstvo ako si krásnu postavu udržíte dlhodobo. Na jednej strane sa jej o pohybové aktivity stará synček Alex, ktorý je veľmi akčný. Veronika prepadla aj jóge a zdravému životnému štýlu. Okrem cvičenia si teda dáva pozor aj na to, čo si položí na tanier. Áno, aj popri materstve sa dá variť zdravo, rýchlo, efektívne a pripravovať jedlá, ktoré vám dajú viac ako len to, že dodajú energiu. No a Veronika má naozaj telo snov!

Anna Amenová

Miss Universe SR roku 2010 Anna Amenová má nádhernú postavu. Aj po pôrodoch oboch dievčatiek, sa dostala expresne rýchlo do formy, ktorú jej mnohé môžu len závidieť. A udrživa si skvelú figúru roky. Pravidelne cvičí a výsledky veru vidieť. Dlhé štíhle nohy, ploché bruško, nič z toho jej nechýba. No a dcérky sú pre mamu všetko. Veľa času trávia spolu, vonku a vidieť, že všetky tri sú maximálne spokojné. Ono asi naozaj platí rovnica, šťastná mama=šťastné deti. A k tomu rozhodne patrí aj čas pre seba. Tak na to nezabúdajte!

Mohlo by vás zaujímať: Neuveriteľné, čo dokáže zmena farby vlasov: Dcéra Ivany Christovej, Daniela prešla z úplne tmavej na blond

- Najčítanejšie -