Presunúť na hlavný obsah

Nela Pocisková po boku Filipa Tůmu: Títo dvaja sú dôkazom, že viac ako 10-ročný rozdiel nie je žiadny problém

Slovenské celebrity

Nela s Filipom tvoria skutočne vydarený pár. Herci, speváci a už nejaký ten čas aj rodičia dvoch roztomilých ratolestí, Hektorka a Lianky, však pôsobia na fotografiách ešte stále ako čerstvo zamilovaní. Napriek vekovému rozdielu a povinnostiam sú na pohľad idylickým párom aj pre toto.

Súkromie si vždy úzkostlivo strážili

Herci a speváci Nela Pocisková a Filip Tůma sú partnermi už zopár rokov. Hoci si obaja svoje súkromie úzkostlivo strážili a svoju lásku nemali potrebu prílišne zverejňovať ani na sociálnych sieťach, dnes sa už pár súkromnými zábermi aj sem tam pochvália. Hoci majú obaja toho viac než dosť, na fotografiách pôsobia stále ako čerstvo zamilovaní. Posúďte sami.

Mohlo by vás zaujímať: Roztomilá foto hokejistu Tomáša Tatara so sexi priateľkou: Pozrite sa, ako zamilovaná dvojica zladila 

Všetok čas venujú predovšetkým deťom

Je celkom prirodzené, že momentálne sa všetok ich čas okrem práce točí predovšetkým okolo ich malých detí, syna Hektora a dcéry Lianky. No na oboch je vidieť, že čas s ich ratolesťami je pre nich aj relaxom a snažia sa im ho venovať tak veľa ako je to len možné. Nela sa s rolou dvojnásobnej maminy skutočne zžila perfektne a zodpovedne a Filip rozhodne v ničom nezaostáva. Je z neho skutočne príkladný a starostlivý otec. Svoje deti dokonca zapájajú aj do takýchto charitatívnych aktivít, ako bolo aj fotenie kalendára Nadácie detského Kardiocentra  v réžii známej fotografky Jany Keketi. Sú skutočne krásna rodinka, čo poviete? 

Čítajte tiež: Najstabilnejšie páry slovenského šoubiznisu: Sú spolu už roky a stále pôsobia ako čerstvo zamilovaní

Ich vekový rozdiel je im na prospech

Nielen mnohí vzťahoví psychológovia hovoria o desaťročnom vekovom rozdiele medzi partnermi ako o pozitívu, ktoré môže vzťahu len prospieť. Nela sa pre rolu matky rozhodla pomerne mladá na dnešnú dobu, čo svedčí o jej vyzretosti a o tom, že vie, čo v živote chce a kedy je na to všetko ten správny čas. Filip, starší od nej o takmer 13 rokov je už vyzretý muž, ktorý založenie rodiny nepochybne privítal. A bol naň pripravený. Možno práve preto si rozumejú v zásadných životných otázkach ako je aj založenie rodiny a rovnaké vyznávané hodnoty vo vzťahu. 

Neprehliadnite: Jeden z najstabilnejších slovenských futbalistov Marek Hamšík a jeho krásna rodinka: Tejto žene je verný už niekoľko rokov!

Pre prácu majú pochopenie, no dôležitá je aj romantika vo dvojici bez detí

Okrem spoločne zdielaných hodnôt a životných názorov je jasné, že týchto dvoch spája aj práca. Obaja sú herci, muzikáloví speváci, vedia o živote v šoubiznise svoje a napriek tomu sa rozhodli pre spoločný život. Preto je asi prirodzené, že majú pochopenie pre prácu toho druhého, pre záujmy a koníčky toho druhého. No tiež vedia, že momentálne je na prvom mieste rodina, ich deti a tomu všetko prispôsobujú. No ako všetci normálni rodičia si vedia nájsť aj čas sami pre seba a romantiku vo dvojici. Ako to pri tejto fotografii Filip na svojej sociálnej sieti vtipne aj okomentoval: „Šťastní rodičia, dve hodiny bez detí... víkend hurá!!!“

Myslíte si aj vy, že 10-ročný vekový rozdiel medzi partnermi nehrá rolu?

spolu hlasovalo 505 ľudí

Áno
361
Nie
144

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe