Roztomilá foto hokejistu Tomáša Tatara so sexi priateľkou: Pozrite sa, ako sa zamilovaná dvojica zladila

Hokejový útočník Tomáš Tatar si so svojou láskou Veronikou užili krátky oddych v rámci hokejovej sezóny. Všimnite si tento rozkošný detail, ktorý ich spája. Ladíte sa s partnerom aj vy?

Hokejista Tomáš Tatar sa s priateľkou Veronikou roztomilo zladili

Hokejista Tomáš Tatar sa s priateľkou Veronikou roztomilo zladili

Zdroj: instagram.com/veronickavevuska

Slovenský profesionálny hokejový útočník Tomáš Tatar, ktorý aktuálne hrá za Montreal Canadiens si nedávno doprial chvíľku oddychu so svojou partnerkou Veronikou. Športovci mali odjakživa zálusk na krásne ženy a Veronika ňou nepochybne je. 

Prečítajte si: Raňajkové menu podľa Ivany Gáborík: Prezradila, čo jej ráno naštartuje metabolizmus a udržiava vo forme

Dvojica sa takto zladila s plavkami

Na plavbe loďou sa obidvaja pochválili spoločnou fotografiou. Vidno, že Tomáš ako športovec dbá aj na to, aby jeho polovička mala vzťah k športu. Veronika pravidelne chodí do fitness centra a postavu si udržiava ako násťročná aj po tridsiatke. 
Všimnite si však detail v podobe štýlových plaviek tejto dvojice. O jeho polovičke vypovedá, že má zmysel nielen pre módu, ale aj pre detaily. Plavky, ktoré majú zaľúbenci na sebe sú vo veľmi podobnom vzore. Púdrová spolu so zelenými listami či kvietkami je svieža farba ako stvorená na leto.

Neprehliadnite: Cool Slovenky, ktoré prepadli fitness: Postavy, ktoré na nich ľudia obdivujú nie sú zadarmo, toto pre ne robia

Celé plavky sú sexi ako nikdy predtým

O tom, že celé plavky majú niečo do seba nás presvedčila aj Veronika. Naozaj vôbec neplatí, že by ženy, ktoré sa sústredia pri výbere na celé plavky niečím strácali na atraktivite, práve naopak! 
Tento strih vyzdvihne do popredia krásne nohy, dokonca ich opticky predĺži a vyniknú všetky ženské prednosti. Nie sú také prvoplánové a ako môžete vidieť, aj potlač prechádza znovuzrodením a na výber je okrem klasických farieb niekoľko trendy motívov. 

Ladíte sa občas aj vy takto roztomilo s priateľom?

Áno
30
Nie
138
Hlasovalo: 168

Foto:
instagram.com/veronickavevuska
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba