Presunúť na hlavný obsah

Premiéra filmu Colette: Bývalá SuperStaristka Martina Schindlerová, Veronika Vágner nasadila vysokú laťku

Slovenské celebrity

Slovenskú premiéru flmu Colette s hlavnou predstaviteľkou, úžasnou Keira Knightley si nenechali ujsť ani známe osobnosti. Film z parížskeho prostredia ich vďaka krásnej výzdobe preniesol do čias, ktorými bol inšpirovaný.

V úlohe slávnej francúzskej spisovateľky Sidonie-Gabrielle Colette sa predstavíila skvelá herečka Keira Knightley. Jej romány odzrkadľovali pozorovacie schopnosti, dialógy a intímny štýl. Premietla do nich svoj život, pocity, sklamania a túžby. Je jednou z mála autoriek, ktoré v plnosti odhalili svoje vnútro bez ostychu, rozpakov a predsudkov. Aj v tom spočívala hodnota jej tvorby. Prvý román vydala pod pseudonymom svojho prvého manžela – Willy.

Potom, čo sa Sidonie-Gabrielle Colette (Keira Knightley) zamilovala a vstúpila do manželstva s parížskym literátom, všeobecne známym pod menom Willy (Dominic West), strieda na prelome storočia pokojné prostredie vidieka za rušné ulice Paríža a jeho prosperujúce salóny.

Pozrite si trailer filmu: Keira Knightley sa predstaví vo filme Colette: Príbeh ženy, ktorá šokovala parížsku spoločnosť erotickými románmi

Ako to vyzeralo počas celoslovenskej premiéry a ktoré dámy nás zaujali svojím stylingom? Pozrite si, v akom autentickom prostredí sa mnohé z nich pred premiérou ocitli.

Martina Schindlerová

Speváčka Martina Schindlerová sa po dlhšom čase ukázala v spoločnosti . Na premiéru Collete zvolila romantické maxi šaty, ktoré korešpondovali s touto tematikou. Nechýbal ani jej povestný úsmev, ktorý si mnohí pamätajú z čias úplne prvého ročníka Slovensko hľadá Superstar. Téma filmu ma zaujala svojím umeleckým spracovaním, a je to zaujímavý životopisný príbeh o reálnej umelkyni, ktorá v minulosti pôsobila vo Francúzsku. Hlavná hrdinka inšpiruje divákov a hlavne diváčky k tomu, aby sa postavili za svoj talent a rozvíjali svoju kreativitu napriek všetkým okolnostiam. Odporúčam vidieť,“ prezradila Martina.

Veronika Vágnerová

Miss Slovensko 2007 Veronika Vágnerová Husárová si rokmi vycibrila štýl a jednoduchosť kombinuje naozaj s ľahkosťou. Čižmy nad kolená a overenú klasiku oživila blejzrom v krásnej modrej. Čerešničkou na torte boli červené pery, ktoré na jej novom looku vynikli.

Emma Tekelyová

Zvierací vzor je jeden z kľúčových trendov nadchádzajúcej sezóny. Vidno, že moderátorka Emma Tekelyová je v móde ako doma a v spoločnosti sa ukáže vždy ako dáma. Doplnok v podobe zlatej ľadvinky príjemne rozbil tento outfit a potvrdil jeden z najznámejších faktov, že všetko je vždy o detailoch, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Karolína Chomisteková zvolila na filmovú premiéru outfit v duchu black on black. Culotte nohavice skombinovala s krátkym topom a nechala vyniknúť svoje vyrysované telo, na ktorom počas celého roka pracuje. 

Lucia Hablovičová

Bývalá riaditeľka súťaže krásy, moderátorka a dnes majiteľka materskej školy Lucia Hablovičová si rokmi drží rovnaký look a presne ten jej svedčí najviac. Kvetované šaty s jemným volánikom zladila s čižmami nad kolená a v sivom prevedení. Dobrá voľba, čo poviete? „Film Colette som si veľmi užila, prekvapil ma výkon hlavnej predstaviteľky, aj keď doteraz nebola mojou obľúbenou herečkou, táto rola jej sadla super. Pre mňa veľmi príjemný, oddychový ženský film.“

Lucia Wirthová 

Moderátorka Lucia Wirthová prišla na premiéru v elegantnej čiernej. Nadčasová klasika a kvalitné kúsky sú zárukou úspešného outfitu. Známa televízna tvár to dobre vie a kdekoľvek sa objaví, zachová si svoj povestný šarm modernej nezávislej ženy. A ako vnímala film Colette„Milujem príbehy, ktoré ma vezmú do dávnych čias. Akoby ste sa preniesli v čase, autenticky cítite atmosféru tej doby. Colette je silný príbeh s majstrovským herectvom. V každej epoche sa nájdu obdivuhodné ženy, ktoré posunú spoločnosť dopredu. Colette písala, milovala a v jednom  momente dorástla... Bola sama sebou, nebála sa odlíšiť od ostatných žien  názormi, obliekaním... Odmietala nosiť korzet a nebála sa obliecť pánsky oblek! Nevzdala sa svojich ideálov a presvedčenia! Áno, podstúpila riziká, výsmech spoločnosti, ale na konci zvíťazila!“

Ktorý styling z premiéry filmu Colette vás najviac inšpiroval?

spolu hlasovalo 623 ľudí

- Najčítanejšie -