Presunúť na hlavný obsah

Karolína Chomisteková si vycibrila štýl: Táto žena rozhoduje o tom, kto patrí medzi najkrajšie Slovenky, toto sú ony

Slovenské celebrity

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková v týchto dňoch vybrala so svojim tímom finálovú dvanástku tých najkrajších dievčat, ktoré sa prihlásili do súťaže krásy. Ste zvedaví, kto zabojuje o titul, ktorý ona sama pred pár rokmi získala?

Je priam neuveriteľné, že už je to toľko rokov, čo Karolína Chomisteková získala titul kráľovnej krásy. Stalo sa tak v roku 2013 a jej šance boli vtedy naozaj obrovské. Mnohým totiž pripomínala svetoznámu modelku, anjelika Victoria's Secret, Adrianu Limu. Krátko po tom však Karolína začala pracovať v zákulisí tejto súťaže, až sa vypracovala na post riaditeľky.

Inšpirujte sa: VIDEO: Krištáľové krídlo: Jarmilu Lajčákovú-Hargašovú vyniesol strih šiat medzi esá, Matej Tóth s krásnou manželkou

Z Miss Slovensko riaditeľka súťaže krásy

Karolína je príkladom toho, že keď človek chce a zapracuje na sebe, môže to dotiahnuť ďaleko. Ona sama v mladom veku obetovala čas a urobila pre to maximum. Už je to niekoľko rokov, čo v obklopení tímu profesionálov hľadá najkrajšiu Slovenku, ktorá získa symbolickú korunku krásy

Táto práca prináša so sebou mnohé výzvy, úspechy aj neúspechy, spoznala som vďaka nej množstvo úžasných a inšpiratívnych ľudí. Dovoľuje mi taktiež sa kreatívne realizovať a budovať s dievčatami krásne vzťahy a pozorovať ich životné príbehy,“ prezradila nám riaditeľka Miss Slovensko, Karolína Chomisteková.

Okrem krásy je dôležitá aj osobnosť

Nielen krása je dôležitá, ale aj osobnosť a to, ako dievča dokáže ustáť celý projekt. Prípravy na finálový večer, samotný galavečer, ktorým to však nekončí. Miss Slovensko podporuje rôzne projekty aj po skončení súťaže a zapája sa do rôznych aktivít.

Veľmi si vážim dievčatá, bývalé víťazky či finalistky, s ktorými sme stále ostali v kontakte a majú záujem pomôcť či nejakým spôsobom sa podieľať na projekte Miss alebo sa len slušne pozdraviť a možno zájsť na kávu, keď sa náhodne stretneme a neberú všetku tú energiu, ktorú do nich vložil celý tím počas príprav ako samozrejmosť,zneli na záver pekné slová z úst riaditeľky Miss Slovensko.

Sledujte: VIDEO: Róby Sloveniek z Plesu v opere 2019: Éterická Jana Pištejová, Zlatica Puškárová krásne docielila osí pás

Pozrite si výber finalistiek, ktoré porota zvolila ako dvanástku najkrajších z prihlásených. V porote zasadol tiež módny stylista Alexander Lindov, módny návrhár Michael Kováčik či hair stylista Jirko Blatný. Komu bude patriť korunka krásy a titul Miss Slovensko 2019, sa dozvieme už čoskoro na slávnostnom galavečere. Vaše tipy na víťazku nám však môžete písať do diskusie.

Predstavujeme vám finálovú dvanástku dievčat v súťaži krásy Miss Slovensko 2019

Myslíte si, že Slovenky patria medzi najkrajšie ženy sveta?

spolu hlasovalo 143 ľudí

Áno
115
Nie
28

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus