VIDEO: Róby Sloveniek z Plesu v opere 2019: Éterická Jana Pištejová, Zlatica Puškárová krásne docielila osí pás

Ako to vyzeralo za dverami historickej budovy SND, a aké róby zvolili prítomné dámy na Ples v opere 2019? Hlasujte a vyberte, podľa vás, najkrajšiu dámu večera!

Slovenky na Plese v opere 2019: Ktorá dáma v róbe vás oslovila najviac?

Slovenky na Plese v opere 2019: Ktorá dáma v róbe vás oslovila najviac?

Zdroj: Ples v opere

Každá sa chce v tento výnimočný večer cítiť ako princezná. Slovenky si dali na výbere šiat záležať a plesovú sezónu odštartovali naozaj vo veľkolepom duchu, počnúc moderátorkou Plesu v opere, herečkou Luciou Hurajovou. 

Témou večera bola rapsódia šťastia a to odrážali aj plesové róby. Po minuloročnom Plese v opere, keď dámy volili prevažne čiernu, to v historických priestoroch SND krásne rozkvitlo.

FEMINITY TV: Prichádzajúci hostia na dobročinný Ples v opere 2019 do historickej budovy SND

Lucia Hurajová

Herečka Lucia Hurajová mala tú česť moderovať Ples v opere. Šaty jej na mieru zhotovil návrhár s niekoľkoročnou praxou Marcel Holubec W. a podľa jej čŕt tváre vybral jemný púdrový odtieň. Nadýchaná róba z nej urobila doslova princeznú.

Sledujte viac: VIDEO: Krásna moderátorka Plesu v opere 2019 Lucia Hurajová: Jej postava sa rokmi nemení, ani po 3 deťoch

Jana Pištejová

Módna návrhárka Jana Pištejová mala dni pred Plesom v opere doslova nabité prácou a prípravou šiat pre svoju klientelu. Podľa jej slov prepadla kráse prírody, kvetom a v kombinácii s jej rukopisom vytvára veľkolepé diela.

Zlatica Puškárová

Moderátorka Zlatica Puškárová patrí k stáliciam tohto dobročinného plesu a rovnako verná je aj návrhárke, od ktorej máva šaty. Je ňou Jana Pištejová a aj tento kvetovaný skvost s mašľou pri krku je dielom jej tohtoročnej práce. Nádhera.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Karolína Chomisteková zažiarila v sladkej róbe z Maison Valentino z módneho domu Alizé. Šaty samé o sebe pútajú pozornosť a i s jednoduchým make-upom sa nemusí Karolína báť, že by splynula s davom.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Karolína Chomisteková na Plese v opere 2019: Hviezdila v rovnakých šatách od Valentina ako tieto krásky

Alexandra Gachulincová

Modelka z Elite Bratislava Alexandra Gachulincová je vernou podporovateľkou lokálnej módy. V baby blue róbe od Marcela Holubca W. vyzerala naozaj skvelo. Vizáž zvolila jednoduchú s odvážnymi modrými tieňmi. Tie si môže dovoliť skutočne len modelka takého kalibru ako je práve Alexandra.

Beáta Danglová

Herec, režisér a scenárista Dano Dangl sa so svojou manželkou zúčastňuje zahájenia plesovej sezóny na Plese v opere pravidelne. Beáta sa odela do šiat s čipkou v oblasti dekoltu s jemnou mašličkou, ktorá jej dodala na ženskosti.

Andrea Cocherová

Riaditeľka Plesu v opere Andrea Cocherová sa stala po prvýkrát ženou, ktorá vítala hostí po boku zástupcu hostiteľa. V smaragdovej róbe od Borisa Hanečku, ktorý jej vždy na ples zhotovuje šaty, pôsobila šarmantne.

 

Linda Nývltová

Modelka Linda Nývltová z Elite Bratislava prejavila dôveru talentovanému návrhárovi Michaelovi Kováčikovi. Smaragdová hodvábna róba z dielne mladého módneho dizajnéra jej pristala k vizáži a pôsobila s nádychom francúzskeho šarmu. Linda dlho žila v Paríži, takže jej je tento životný štýl blízky.

Zuzana Kanisová

V róbe od Fera Mikloška zažiarila módna stylistka Zuzana Kanisová. Asymetrický strih šiat s odhaleným jedným ramenom a k tomu jednoduchá vizáž na francúzsky spôsob. Slávnostný vzhľad, ktorého kúzlo spočíva v jednoduchosti. 

Veronika Cifrová Ostrihoňová 

Moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová prišla v šatách od Kataríny Vavrovej v duchu Audrey Hepburn. Aspoň s ňou sú neodmysliteľne spojené perly. Veronika pôsobila elegantne a ako dáma, o vizáž sa jej postarali šikovné ruky Borisa Bordácsa.

Silvia Lančaričová

Zástupca hostiteľa Plesu v opere Pavol Lančarič s manželkou Silviou. Plesová sezóna v historických priestoroch SND je pre nich významnou spoločenskou udalosťou začiatkom každého nového roka. 

Karin Majtánová

Moderátorka Karin Majtánová patrila k hviezdam večera. Táto zlatá róba s odhalenými ramenami a účesom dozadu z nej vykúzlila dámu s noblesou. Vidno na nej, že aj ona sama sa cíti vo svojom looku perfektne.

Jana Mutňanská

Bývalá moderátorka Fashion TV Jana Mutňanská oslnila v ohnivej červenej róbe od Lukáša Kimličku. Multitalent sa postaral aj o celkový look tejto mladej ženy a výsledok bol naozaj jedinečný, veď posúďte. Spoločnosť robila svojmu snúbencovi, lekárovi Jozefovi Dolinskému.

Lucia Hablovičová

Bývalá riaditeľka súťaže krásy a podnikateľka Lucia Hablovičová si Ples v Opere nenechá každoročne ujsť aj pre jeho dobročinný rozmer. Jej vkus dokáže najlepšie pochopiť Boris Hanečka a preto sa aj tento rok zverila do rúk práve jemu.

Ingrid Fašiangová

Generálna riaditeľka Divadla Nová Scéna a zároveň mama jedného z najznámejších hercov súčasnosti Mareka Fašianga vyzerala v deň plesu skutočne ako dáma. Dvojici to veľmi pristalo, čo hovoríte?

Eva Verešová

Bývalá Miss Eva Verešová zvolila k svojej ohnivej korune krásy šaty vo vínovej červenej od Izabely Komjati. Táto kombinácia je slávnostná a na plesovú sezónu ako stvorená. Eva patrí k ženám, ktoré si vždy na svojom vzhľade do spoločnosti dávajú záležať.

Michaela Ľuptáková

Módna návrhárka Michaela Ľuptáková prišla na Ples v opere v krásnej červenej róbe. Michaela tvorí pre ženy a presne vie, ako vytvoriť róbu, ktorá zvýrazní na žene to najkrajšie. Jej modely sú aj preto veľmi obľúbené.

Petra Toth 

Dizajnérka šperkov Petra Toth sa objavila v šatách, ktoré mala na svedomí návrhárka Andrea Pojezdálová. Doplnila ich o šperky a opasok zo svojej vlastnej šperkárskej dielne. Príjemný look vytvoril tejto mladej dáme vizážista Boris Bordács.

Eva Evelyn Kramerová

Herečka a komička Evelyn mala na Plese v opere premiéru. Šaty jej pripravil Milan Švingál, ktorý sa jej rovnako postaral aj o vizáž. Evelyn neopúšťal ani zmysel pre humor a na svojom Instagrame fanúšikov pobavila viacerými momentkami. 

Simona Bubánová

Manželka speváka Janka Kurica, podnikateľka Simona Bubánová, patrí medzi pravidelných návštevníkov Plesu v opere. Vínová róba kopírujúca jej siluetu a všetko, čo k plesovej róbe patrí. Niekedy netreba veľmi špekulovať, v jednoduchosti je krása. 

Kristína Kövešová 

Markizícka reportérka Kristína Kövešová, ktorá si za svoju prácu a odvahu získala popularitu, prišla v bielej róbe Michaely Ľuptákovej. Návrhárka sa rovnako postarala aj o doplnky, vrátane čelenky na hlave. 

Silvia Majeská 

Režisér Pepe Majeský prišiel na ples s manželkou Silviou, ktorú zdobila krásna nadýchaná róba. Dvojica patrí medzi pravidelných hostí dobročinného plesu a v spoločnosti známych a priateľov si vychutnáva bohatý kultúrny program. 

Alexandra Horňáková

Boris Kollár prišiel na Ples v opere tak ako minulý rok, v spoločnosti svojej dcéry. Alexandra zvolila róbu primeranú jej veku od návrhárky Jany Jurčenko a vidno, že je z nej už veľká slečna. V nežnej modrej blondínka pôsobila nevinne a dievčensky.

Anna Šišková

Slovenská herečka Anna Šišková išla, čo sa týka plesovej róby do klasiky v podobe čiernej. Čierna je slávnostná farba a nikdy nesklame. Červený akcent na pery a lak na nechty sa k čiernej hodia.

 

 

Lucia Polláková

Bývalý hokejový reprezentant, ktorý pôsobil v NHL, Boris Valábik prišiel na ples s priateľkou Luciou Pollákovou. Tá zvolila nariasenú červenú róbu na ramienka, ku ktorej si dala urobiť uhľadené vlny.

Hlasovať za najkrajšiu dámu Plese v opere 2019 môžete  do stredy 16.1. 2019 10.00 h 

Ktorá róba vás na Plese v opere 2019 zaujala najviac?

Lucia Hurajová
959
Jana Pištejová
348
Zlatica Puškárová
169
Karolína Chomisteková
76
Alexandra Gachulincová
28
Beáta Danglová
62
Andrea Cocherová
64
Linda Nývltová
55
Zuzana Kanisová
41
Veronika Cifrová Ostrihoňová
106
Silvia Lančaričová
34
Karin Majtánová
144
Jana Mutňanská
20
Lucia Hablovičová
98
Ingrid Fašiangová
17
Eva Verešová
21
Michaela Ľuptáková
41
Petra Toth
36
Eva Evelyn Kramerová
90
Simona Bubánová
55
Kristína Kövešová
39
Silvia Majeská
55
Alexandra Horňáková
939
Anna Šišková
74
Lucia Polláková
77
Hlasovalo: 3648

Foto:
Ples v opere, Video: Martin Bublavý
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba