Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Róby Sloveniek z Plesu v opere 2019: Éterická Jana Pištejová, Zlatica Puškárová krásne docielila osí pás

Slovenské celebrity

Ako to vyzeralo za dverami historickej budovy SND, a aké róby zvolili prítomné dámy na Ples v opere 2019? Hlasujte a vyberte, podľa vás, najkrajšiu dámu večera!

Každá sa chce v tento výnimočný večer cítiť ako princezná. Slovenky si dali na výbere šiat záležať a plesovú sezónu odštartovali naozaj vo veľkolepom duchu, počnúc moderátorkou Plesu v opere, herečkou Luciou Hurajovou. 

Témou večera bola rapsódia šťastia a to odrážali aj plesové róby. Po minuloročnom Plese v opere, keď dámy volili prevažne čiernu, to v historických priestoroch SND krásne rozkvitlo.

FEMINITY TV: Prichádzajúci hostia na dobročinný Ples v opere 2019 do historickej budovy SND

Lucia Hurajová

Herečka Lucia Hurajová mala tú česť moderovať Ples v opere. Šaty jej na mieru zhotovil návrhár s niekoľkoročnou praxou Marcel Holubec W. a podľa jej čŕt tváre vybral jemný púdrový odtieň. Nadýchaná róba z nej urobila doslova princeznú.

Sledujte viac: VIDEO: Krásna moderátorka Plesu v opere 2019 Lucia Hurajová: Jej postava sa rokmi nemení, ani po 3 deťoch

Jana Pištejová

Módna návrhárka Jana Pištejová mala dni pred Plesom v opere doslova nabité prácou a prípravou šiat pre svoju klientelu. Podľa jej slov prepadla kráse prírody, kvetom a v kombinácii s jej rukopisom vytvára veľkolepé diela.

Zlatica Puškárová

Moderátorka Zlatica Puškárová patrí k stáliciam tohto dobročinného plesu a rovnako verná je aj návrhárke, od ktorej máva šaty. Je ňou Jana Pištejová a aj tento kvetovaný skvost s mašľou pri krku je dielom jej tohtoročnej práce. Nádhera.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Karolína Chomisteková zažiarila v sladkej róbe z Maison Valentino z módneho domu Alizé. Šaty samé o sebe pútajú pozornosť a i s jednoduchým make-upom sa nemusí Karolína báť, že by splynula s davom.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Karolína Chomisteková na Plese v opere 2019: Hviezdila v rovnakých šatách od Valentina ako tieto krásky

Alexandra Gachulincová

Modelka z Elite Bratislava Alexandra Gachulincová je vernou podporovateľkou lokálnej módy. V baby blue róbe od Marcela Holubca W. vyzerala naozaj skvelo. Vizáž zvolila jednoduchú s odvážnymi modrými tieňmi. Tie si môže dovoliť skutočne len modelka takého kalibru ako je práve Alexandra.

Beáta Danglová

Herec, režisér a scenárista Dano Dangl sa so svojou manželkou zúčastňuje zahájenia plesovej sezóny na Plese v opere pravidelne. Beáta sa odela do šiat s čipkou v oblasti dekoltu s jemnou mašličkou, ktorá jej dodala na ženskosti.

Andrea Cocherová

Riaditeľka Plesu v opere Andrea Cocherová sa stala po prvýkrát ženou, ktorá vítala hostí po boku zástupcu hostiteľa. V smaragdovej róbe od Borisa Hanečku, ktorý jej vždy na ples zhotovuje šaty, pôsobila šarmantne.

 

Linda Nývltová

Modelka Linda Nývltová z Elite Bratislava prejavila dôveru talentovanému návrhárovi Michaelovi Kováčikovi. Smaragdová hodvábna róba z dielne mladého módneho dizajnéra jej pristala k vizáži a pôsobila s nádychom francúzskeho šarmu. Linda dlho žila v Paríži, takže jej je tento životný štýl blízky.

Zuzana Kanisová

V róbe od Fera Mikloška zažiarila módna stylistka Zuzana Kanisová. Asymetrický strih šiat s odhaleným jedným ramenom a k tomu jednoduchá vizáž na francúzsky spôsob. Slávnostný vzhľad, ktorého kúzlo spočíva v jednoduchosti. 

Veronika Cifrová Ostrihoňová 

Moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová prišla v šatách od Kataríny Vavrovej v duchu Audrey Hepburn. Aspoň s ňou sú neodmysliteľne spojené perly. Veronika pôsobila elegantne a ako dáma, o vizáž sa jej postarali šikovné ruky Borisa Bordácsa.

Silvia Lančaričová

Zástupca hostiteľa Plesu v opere Pavol Lančarič s manželkou Silviou. Plesová sezóna v historických priestoroch SND je pre nich významnou spoločenskou udalosťou začiatkom každého nového roka. 

Karin Majtánová

Moderátorka Karin Majtánová patrila k hviezdam večera. Táto zlatá róba s odhalenými ramenami a účesom dozadu z nej vykúzlila dámu s noblesou. Vidno na nej, že aj ona sama sa cíti vo svojom looku perfektne.

Jana Mutňanská

Bývalá moderátorka Fashion TV Jana Mutňanská oslnila v ohnivej červenej róbe od Lukáša Kimličku. Multitalent sa postaral aj o celkový look tejto mladej ženy a výsledok bol naozaj jedinečný, veď posúďte. Spoločnosť robila svojmu snúbencovi, lekárovi Jozefovi Dolinskému.

Lucia Hablovičová

Bývalá riaditeľka súťaže krásy a podnikateľka Lucia Hablovičová si Ples v Opere nenechá každoročne ujsť aj pre jeho dobročinný rozmer. Jej vkus dokáže najlepšie pochopiť Boris Hanečka a preto sa aj tento rok zverila do rúk práve jemu.

Ingrid Fašiangová

Generálna riaditeľka Divadla Nová Scéna a zároveň mama jedného z najznámejších hercov súčasnosti Mareka Fašianga vyzerala v deň plesu skutočne ako dáma. Dvojici to veľmi pristalo, čo hovoríte?

Eva Verešová

Bývalá Miss Eva Verešová zvolila k svojej ohnivej korune krásy šaty vo vínovej červenej od Izabely Komjati. Táto kombinácia je slávnostná a na plesovú sezónu ako stvorená. Eva patrí k ženám, ktoré si vždy na svojom vzhľade do spoločnosti dávajú záležať.

Michaela Ľuptáková

Módna návrhárka Michaela Ľuptáková prišla na Ples v opere v krásnej červenej róbe. Michaela tvorí pre ženy a presne vie, ako vytvoriť róbu, ktorá zvýrazní na žene to najkrajšie. Jej modely sú aj preto veľmi obľúbené.

Petra Toth 

Dizajnérka šperkov Petra Toth sa objavila v šatách, ktoré mala na svedomí návrhárka Andrea Pojezdálová. Doplnila ich o šperky a opasok zo svojej vlastnej šperkárskej dielne. Príjemný look vytvoril tejto mladej dáme vizážista Boris Bordács.

Eva Evelyn Kramerová

Herečka a komička Evelyn mala na Plese v opere premiéru. Šaty jej pripravil Milan Švingál, ktorý sa jej rovnako postaral aj o vizáž. Evelyn neopúšťal ani zmysel pre humor a na svojom Instagrame fanúšikov pobavila viacerými momentkami. 

Simona Bubánová

Manželka speváka Janka Kurica, podnikateľka Simona Bubánová, patrí medzi pravidelných návštevníkov Plesu v opere. Vínová róba kopírujúca jej siluetu a všetko, čo k plesovej róbe patrí. Niekedy netreba veľmi špekulovať, v jednoduchosti je krása. 

Kristína Kövešová 

Markizícka reportérka Kristína Kövešová, ktorá si za svoju prácu a odvahu získala popularitu, prišla v bielej róbe Michaely Ľuptákovej. Návrhárka sa rovnako postarala aj o doplnky, vrátane čelenky na hlave. 

Silvia Majeská 

Režisér Pepe Majeský prišiel na ples s manželkou Silviou, ktorú zdobila krásna nadýchaná róba. Dvojica patrí medzi pravidelných hostí dobročinného plesu a v spoločnosti známych a priateľov si vychutnáva bohatý kultúrny program. 

Alexandra Horňáková

Boris Kollár prišiel na Ples v opere tak ako minulý rok, v spoločnosti svojej dcéry. Alexandra zvolila róbu primeranú jej veku od návrhárky Jany Jurčenko a vidno, že je z nej už veľká slečna. V nežnej modrej blondínka pôsobila nevinne a dievčensky.

Anna Šišková

Slovenská herečka Anna Šišková išla, čo sa týka plesovej róby do klasiky v podobe čiernej. Čierna je slávnostná farba a nikdy nesklame. Červený akcent na pery a lak na nechty sa k čiernej hodia.

 

 

Lucia Polláková

Bývalý hokejový reprezentant, ktorý pôsobil v NHL, Boris Valábik prišiel na ples s priateľkou Luciou Pollákovou. Tá zvolila nariasenú červenú róbu na ramienka, ku ktorej si dala urobiť uhľadené vlny.

Hlasovať za najkrajšiu dámu Plese v opere 2019 môžete  do stredy 16.1. 2019 10.00 h 

Ktorá róba vás na Plese v opere 2019 zaujala najviac?

spolu hlasovalo 3657 ľudí

- Najčítanejšie -