Presunúť na hlavný obsah

Róby z Plesu v opere 2018: Topmodelka Michaela Kocianová ako bohyňa, Lucia Hablovičová okúzlila v róbe od Hanečku

Slovenské celebrity

Ktorá z dám sa stane našou Kráľovnou Plesu v opere 2018? Pozrite si, ako to prítomným hosťom svedčalo a vyberte tú, ktorá vás svojou vizážou a róbou zaujala najviac!

Michaela Kocianová

Topmodelka Michaela Kocianová z Elite prišla v doprovode modelingového experta a zároveň riaditeľa agentúry Sašu Jányho. Michaela stavila na jednoduchosť a v čiernej róbe Elie Saab kopírujúcej jej siluetu bola neprehliadnuteľná. Jej krásu zvýraznili šperky Tiffany & Co.

Prečítajte si viac: Príchody na Ples v opere 2018: Dominik Hrbatý v spoločnosti manželky, Vladimír Kobielsky tiež a ďalší

Lucia Hablovičová

Bývalá moderátorka Lucia Hablovičová si Ples v opere nikdy nenechá ujsť. Garde jej robil dvorný návrhár a kamarát Boris Hanečka, ktorý pre ňu zhotovil aj túto krásnu róbu.

Andrea Cocherová

Riaditeľka Plesu v opere Andrea Cocherová v čiernej róbe od Borisa Hanečku, pripomínajúcej nočnú oblohu plnú hviezd. Šaty, v ktorých sa predviedla boli naozaj nádherné.

Zuzana Kanisová

Najúspešnejšia módna stylistka Zuzana Kanisová vyberala svoju róbu s citom a keďže má zmysel pre detaily, nezabudla ani na doplnky. Šaty pochádzajú z dielne návrhára Fera Mikloška.

Neprehliadnite: Vieme, aký look zvoliť na tohtoročný ples: Inšpirujte sa kolekciami svetoznámych návrhárov!

Beáta Danglová

Manželka herca a scenáristu Dana Dangla, Beáta, vždy na Plese v opere vyzerá naozaj elegantne a pôvabne. Táto dáma presne vie, čo si obliecť a je nekonečnou inšpiráciou pre ženy. 

Kristína Krajčírová

Misska Kristína Krajčírová prišla na Ples v opere robiť spoločnosť svojmu kamarátovi, návrhárovi Lukášovi Kimličkovi. Nežná blondínka vyzerala v róbe od svojho obľúbeného návrhára skutočne okúzľujúco.

Božidara Turzonovová

Moderátorka večera, nezameniteľná herečka Božidara Turzonovová mala šaty od návrhárky Jany Pištejovej. Na bielej farbe sa dohodli a talentovaná herečka bola v tento večer kúzelná. Dáma so všetkým, čo k tomu patrí. Bravo.

Lucia Hurajová

Herečka Lucia Hurajová zažiarila v červenej honosnej róbe s balónovou sukňou. Brunetka sa tak odklonila od ostatných dám, ktoré prišli v tmavších odtieňoch či v bielej. 

Alena Kobielska

Manželka herca Vladimíra Kobielskeho, Alena vyzerá vždy na plese okúzľujúco. V tejto cyklámenovej róbe jej to veľmi pristalo a bola očarujúcou dámou večera.

Pohľad za brány divadla: Najhonosnejšia udalosť Ples v opere 2018: Najkrajšia Slovenka ako Popoluška, z Kollárovej dcéry je už veľká slečna

Celeste Buckingham

Mladá speváčka Celeste Buckingham si na svojom zovňajšku dáva záležať a vždy príde s niečím novým. Tentokrát v úlohe dámy a musíme povedať, že bolo veľmi príjemné vidieť ju v tejto podobe. Jej dekolt zdobilo drevené srdiečko, ktoré vyrábali šikovné rómske deti a to len dve hodiny krátko pred plesom.

Sabína Miezgová

Manželka herca Mariána Miezgu stavila na červenú. Červenú róbu rozbila modrými doplnkami v podobe clutch kabelky a náušníc.

Dcéra Borisa Kollára Saška

Podnikateľ Boris Kollár prišiel na Ples v opere so svojou dcérkou Saškou a vzbudil tak rozruch. Z dcéry je totižto už veľká slečna a potvrdzuje to aj v tejto róbe od návrhárky Jany Jurčenko.

 

Jana Mutňanská

Uznávaný lekár Jozef Dolinský prišiel na Ples v opere so svojou snúbenicou,  spisovateľkou Janou Mutňanskou. Tá bola odetá do bielej róby od Lukáša Kimličku, ktorá ju rozžiarila. Známa brunetka pôsobila elegantne a nežne zároveň.  

Karolína Chomisteková

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková vyzerala v tento výnimočný večer naozaj ako princezná. Pastelová ružová róba z dielne návrhárky Jany Pištejovej bola jednoznačne skvelou voľbou.

Jana Pištejová

Módna návrhárka Jana Pištejová prišla na Ples v opere v róbe z vlastnej dielne. Jemná pastelová z nej vykúzlila skutočne éterickú bytosť.

Nepremeškajte: Módne faux pas pri výbere plesových šiat: Poradíme vám, čomu sa vyhnúť a ako prísť na ples za dámu

Nella Hrbatá

Manželka tenistu Dominika Hrbatého, Nella, zvolila na tento večer tyrkysovú róbu s bielou čipkou. Tmavovláska pôsobila prirodzene a vyrovnane. 

Zuzana Vačková 

Herečka Zuzana Vačková si užíva život plnými dúškami a zároveň, keď sa má premeniť na dámu, urobí tak. Charizmatická herečka stavila na odhalené ramená a bola naozaj šarmantná.

 Komu to na Plese v opere 2018 najviac pristalo? Hlasovať môžete do stredy, 17.1. 2018 do 10.00 h.

- Najčítanejšie -