Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Manželia Danglovci na Plese v opere 2018: Beáta sa drží pri výbere róby každý rok jedného dôležitého pravidla

Slovenské celebrity

Na 18. ročníku významnej udalosti Ples v opere nechýbali ani stálice tejto spoločenskej udalosti, ktoré si opäť nenechali ujsť odštartovanie plesovej sezóny. Za jednu z nich sa dá považovať aj sympatická dvojica manželov Danglovcov, ktorej to opäť nesmierne svedčalo.

Známy slovenský režisér, scenárista a herec Dano Dangl s krásnou manželkou Beátou sa rozhodli prijať pozvanie na 18. ročník Plesu v opere, čím podporili dobrú vec. Pri pohľade na tento harmonický  a šarmantný pár sme si zaspomínali aj na ich účasť v predchádzajúcich ročníkoch tejto významnej udalosti. Takto im to spoločne ladí!

Čítajte viac: Róby z Plesu v opere 2018: Topmodelka Michaela Kocianová ako bohyňa, Lucia Hablovičová okúzlila v róbe od Hanečku

FEMINITY TV: Pozrite sa, ako to vyzeralo počas slávnostných príchodov na Ples v opere 2018

Prečítajte si aj: Dano Dangl s manželkou majú niečo, čo sa v dnešnej dobe cení: Ich rodinné šťastie je naozaj ukážkové

Očarujúca dvojica

Na Ples v opere 2018 prišli manželia Danglovci už tradične s pozitívnou náladou a úsmevom na tvári. Sympatický pár pôsobil bezstarostne a účasť na významnej spoločenskej udalosti si naplno užívali. Na Ples v opere si odskočili od každodenných rodičovských povinností, keďže Danglovci spoločne vychovávajú tri deti a najmladšia dcérka Sienna má len jeden rok. Pôvabnej a krásnej Beáte by asi len málokto tipoval, že má doma tak malé bábätko a jej mladistvý a oddýchnutý vzhľad jej zaručene závidia mnohé mamičky.

Pri výbere róby sa drží jedného pravidla

Vždy elegantná a étericky krásna Beáta zvolila štýl, ktorý je jej srdcu najbližší. Ako po minulé roky, aj tentokrát sa odhodlala staviť na sofistikovanú jemnú róbu v pastelových odtieňoch, ktoré jej veľmi pristanú. Šaty v staroružovej farbe tvorené z elegantného topu a sukne zvýraznili jej dokonale štíhlu siluetu a mamička troch detí mohla pokojne konkurovať aj prítomným modelkám. Beáta vždy volí eleganciu a zakrytý dekolt, napriek tomu je veľmi ženská. Šaty doplnila o ikonickú kabelku Bottega Veneta, čím len potvrdila svoj vycibrený vkus.

Vie, čo jej pristane

Pôvabná manželka Dana Dangla patrí k typom žien, ktoré presne vedia, čo jej pristane najviac. Aj na tomto príklade môžete vidieť, že menej je niekedy viac a týmto pravidlom sa riadi aj samotná Beáta. Už v minulosti sa ukázala na Plese v opere v štýlovo podobných róbach, ktoré mali jedno spoločné. Či už to bol Ples v opere v roku 2013, 2015 alebo 2018, Beáta stavila na minimalistické róby v odtieňoch „nude“. Zdá sa, že táto žena naozaj vie, čo jej svedčí!

Inšpirujte sa: Príchody na Ples v opere 2018: Dominik Hrbatý v spoločnosti manželky, Vladimír Kobielsky tiež a ďalší

Sympatickí manželia

Manželia Danglovci patria k dvojiciam, ktoré spoločne pôsobia naozaj spokojne a šťastne a zároveň sú dôkazom toho, že fungujúce a harmonické páry naozaj existujú. V spoločnosti sa ukazujú ruka v ruke a ich ukážkový vzťah je príkladom pre nás všetkých. Na Plese v opere patria vždy k najočarujúcejším dvojiciam!

- Najčítanejšie -