Presunúť na hlavný obsah

Známy sexi otecko Marek Fašiang má po boku príťažlivú krásku: Tieto vlastnosti na Tereze isto oceňuje

Slovenské celebrity

Priateľka herca Mareka Fašianga, Tereza Bizíková, nie je len krásna modelka, ale skrýva v sebe na svoj vek toho viac než sa zdá. Čo presne to je a vďaka čomu je pre neho skvelou partnerkou?

Hoci obaja na začiatku svoj bližší vzťah popierali a vyhlasovali, že sú len kamaráti, netrvalo dlho a svoj vzťah zverejnili. Možno si len skutočne chceli vychutnať prvé spoločné a zamilované okamihy len osamote, bez prítomnosti médií. Dnes sú spolu už nejaký ten mesiac a zdá sa, že si skutočne rozumejú. Veľkou mierou za to môže aj Terezina povaha, ktorú jej partner oceňuje.

 

Mohlo by vás zaujímať: Spoznali by ste tieto Slovenky odzadu? Sexi krivky Dominiky Ducovej, či o niekoľko rokov staršej Dary Rolins 

Učarovala mu nepochybne svojou krásou modelky 

Marekovi Tereza učarovala nepochybne svojou krásou. Vysoká postava, štíhle nohy, dlhé vlasy, zvodný pohľad ženy, ale stále nežný úsmev dievčatka. Niet divu, prečo obľúbeného herca mladá modelka zaujala na prvý pohľad. Pretože, čo si budeme navrávať? Najskôr sa väčšinou zaľúbia oči, potom príde postupne všetko ostatné, to podstatnejšie, čo odhalí, či je pre nás partner ten pravý. 

Rozruch okolo svojho priateľa zvláda 

Hoci je ešte Tereza mladá, je aj veľmi vyspelá a ich vzťah berie skutočne vážne. Dokonca sa zdá, že aj rozruch okolo jej Mareka, ktorého mnohí označujú aj vďaka seriálu, v ktorom práve účinkuje, za ďalší slovenský sexsymbol, zvláda ľavou zadnou. To je nepochybne kvalita, ktorá sa v šoubiznisových kruhoch zíde. Ustáť mediálny tlak či rozruch okolo svojho partnera nevie každá. 

Čítajte tiež: Nové páriky slovenského šoubiznisu, ktoré sa dali dokopy v roku 2018: Niektorí sa už stihli aj zasnúbiť 

Na svoj vek zodpovedná a samostatná

Práca modelky spojená aj s častejším cestovaním ju nepochybne naučila zodpovednosti aj väčšej samostatnosti. Je to určite aj vlastnosť, ktorú ocení každý muž. Ak sa žena vie hneď chopiť šance alebo ísť si za svojím, nečakať len na to, ako sa rozhodne, či čo urobí jej partner. Tereza tieto kvality napĺňa. 

Zdieľanie spoločných záujmov

Tereza spolu s Marekom zdieľa spoločné záujmy. V lete obaja napríklad na dovolenke aj surfujú. Tieto zábery sú z ich aktuálnej dovolenky na Srí Lanke. 

Teraz v zime nedajú však dopustiť aj na sneh a hory. Ich spoločnou vášňou je podľa instagramových fotografií aj jesenná a jarná príroda. Tereza je pre Mareka teda parťáčkou aj v tomto smere.  

Neprehliadnite: 5 najštýlovejších miest na zimnú dovolenku: Inšpirujte sa miestami, na ktoré nedajú dopustiť ani známe tváre 

Vie mu vytvoriť atmosféru pravého domova

Veľmi dôležitým faktorom pre muža je určite aj to, keď sa žena vie obracať aj v domácnosti. Marek už dávnejšie pochválil svoju partnerku Terezu, že ona je tá, ktorá vie variť. Darmo, láska ide naozaj aj cez žalúdok, a Tereza tým vie Marekovi vytvoriť skutočnú atmosféru domova. Naposledy sa postarala aj o výzdobu ich vianočného stromčeka. Takúto momentku si spravil zamilovaný párik pod stromčekom.

Pristane to podľa vás spolu hercovi Marekovi Fašiangovi a jeho priateľke, modelke Tereze Bizíkovej?

spolu hlasovalo 425 ľudí

Áno
396
Nie
29

- Najčítanejšie -