Presunúť na hlavný obsah

Vianočné prípravy našich Sloveniek: Tieto aktivity si nesmierne užívajú, robíte ich pred sviatkami aj vy?

Slovenské celebrity

Počas sviatočného obdobia existujú malé tradície, ktoré si nenechá ujsť žiadna žena. Pripomínajú jej spomienky z detstva, ale vedia byť aj skvelým spôsobom, ako do čara Vianoc začleniť aj svoje deti, robíte tieto aktivity aj vy?

Karolína Chomisteková a písanie pohľadníc

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko, Karolína Chomisteková, si potrpí na maličkosti, ktoré dávajú tomuto svetu zmysel. Krásne pohľadnice sa rozhodla napísať rovno v štýlovom luxusnom butiku a príjemnou určite poteší milé vianočné slovo od samotnej Karolíny.

Mohlo by vás zaujímať: Vianočné tradície podľa Kataríny Sagan: Takto si užíva chvíle s malým Marlonom a toto má na nich najradšej

Mária Kachútová Čírová necháva stromček na najmenších

Speváčka a mama Mária Kachútová Čírová sa snaží do prípravy na veľký deň zapriahnuť aj svoje deti. Oni sami tieto aktivity milujú a už teraz sa nevedia dočkať Štedrého večera. Mária si preto neláme hlavu so zdobením stromčeka. Vie, že jej deti sa na ňom pekne vyblázdnia a že bude krásny ako nikdy predtým.

Andrea Verešová sa venuje dobročinnosti

Modelka Andrea Vereašová je známa svojim pozitívnym prístupom k pomoci iným. Každým rokom sa snaží svoje dobročinné dielo posunúť ešte ďalej a ukázať svetu, že keď človek dostane nadelené, musí aj rozdať. Spolu s deťmi si pripravila rozprávkové predstavenie, ktoré dojalo aj ju samú.

Kvetka Horváthová sa pustila po pečenia

Moderátorka Kvetka Horvátková je známa aj láskou k pekným veciam, ešte viac k tým vianočným. Svoje pečenie na sviatky si preto vychutnáva v úplnom pokoji a so svojou dcérkou. Má možnosť obliecť si tematickú zásteru a pekný deň sa môže začať.

Lucia Slaninková sa snaží spomaliť 

Veľkou fanúšičkou vianočnej výzdoby je aj bývalá Misska Lucia Slaninková. Predvianočný zhon sa naučila brať s nadhľadom a oveľa radšej si užíva pokojné chvíle doma či s priateľmi, pretože na materiálnych veciach aj tak v konečnom dôsledku tak nezáleží.

Jasmina Alagič poctivo odpočítava dni

Moderátorka Jasmina Alagič má rada tradíciu adventného venca. Už nie je dieťaťom, preto si nemusí dopriať sladkú odmenu každý deň, radosť jej prináša aj zapaľovanie sviečok, ktoré nás upozorňujú, ako ďaleko sme sa už v advente dostali. 

Prečítajte si tiež: Párty sezóna je v plnom prúde: Najvychytenejšie outfity Sloveniek, ktoré vedia, v čom sú ich prednosti

Monika Hilmerová má pre svoje deti takéto prekvapenie

Každý rok sa snaží herečka Monika Hilmerová vymyslieť deťom netradičný adventný kalendár. Jej originál je založený na veľmi dôvtipnej podstate. Sama mama rozhoduje, čo si deti každý deň nájdu v okienku s číslom. Môže to byť sladkosť, ale aj malé prekvapenie, ktoré im vyčaruje úsmev na tvári a pekný deň.

Zuzana Nemec strávi svoje Vianoce prvýkrát takto

Bývalá Miss Universe, Zuzana Nemec, si tento rok vychutná svoje Vianoce ešte o kúsok viac ako po minulé roky. Prvý rok ich totiž strávi v stave manželskom a kráska sa už teraz neviem dočkať. Jej rozprávkový stromček už stojí na svojom mieste, čaká už iba na darčeky z lásky.

Naty Kerny sa premenila na princeznú z rozprávky

Influencerka Naty Kerny sa počas zimných mesiacov teší z každého okamihu, ktorý jej prináša vianočnú pohodu. Stala sa na večer modelkou a neváhala si zapózovať v dokonalom modely aj pred vianočným stromčekom. 

Koho vianočná tradícia sa vám zapáčila najviac?

spolu hlasovalo 262 ľudí

Diskusia k článku

comments powered by Disqus