Presunúť na hlavný obsah

Vianočné tradície podľa Kataríny Sagan: Takto si užíva chvíle s malým Marlonom a toto má na nich najradšej

Slovenské celebrity

Bývalá Miss a mamička Katarína Sagan by pre svojho jednorodeného spravila aj to posledné. Svoje predvianočné chvíle si užíva práve v obklopení svojej rodiny a v objatí s malým Marlonom.

Katke Sagan úsmev z tvári neschádza. Svojou pozitívnou energiou dokáže ľahko nachytať aj vás, stačí, ak si aj vy budete užívať toto predvianočné obdobie. Jej rady sú jednoduché a veľmi účinné, pozrite sa, čo má Katka na Vianociach najradšej.

Prečítajte si tiež: Očarujúca Mária Bartaloš bude mať tohtoročné Vianoce výnimočné: Pozrite sa, v čom budú pre ňu magické

Čas spomaliť

Katarína Sagan si uvedomuje, že jej malý Marlon rastie ako z vody. Práve teraz sa snaží vychutnávať si každú chvíľku s ním. Toto sú jeho druhé Vianoce, ktoré chce pre neho Katka urobiť úplne nezabudnuteľné. Nebude chýbať spoločná večera a množstvo krásnych chvíľ v kruhu jej milujúcej rodiny.

Malý sa potešil aj tomuto

Marlona tento rok tiež prekvapil Mikuláš. Katka sa odmietka vzdať tejto slovanskej tradícii, aj keď už dlhšie bývali s malým mimo našej krajiny. Mikuláš však vie byť aj zdravý a plný domácich surovín. Presvedčte sa sami, veď takto potešil práve Katarínu. 

Mohlo by vás zaujímať: Recept na šťastný život speváčky Márie Kachútovej Čírovej: V živote sa riadi týmto heslom

Materstvo si užíva

Mamička by za nič iné nemenila. Tak ako aj väčšina žien, ani ona si nepotrpí na sťažnosti. S Marlonom trávia množstvo času práve na čerstvom vzduchu, nemôže chýbať ani spoločné zaspávanie či vrúcne zimné objatia. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe