Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Vyskúšajte červený rúž a nechty ako Magda Šebestová: Toto je jedno z tajomstiev jej prirodzenej krásy

Slovenské celebrity

V piatok večer sme mali možnosť zúčastniť sa otvorenia nového beauty salónu House Gatsby by Peter Sýkora. Celý večer si užila aj bývalá Misska a riaditeľka tejto súťaže krásy Magdaléna Šebestová. Pozrite sa spolu s nami, ako neustále žiari.

Známy hair stylista Petra Sýkora, ktorý sa v minulosti kreoval vlasy Sloveniek na Miss Slovensko má teraz svoje vlastné miesto, ktoré si vás získa svojou eleganciou. Otvorenie nového hair salónu, ktorý Peter nazval štýlovo House Gatsby si nemohla nechať ujsť práve jeho dobrá kamarátka Magdaléna Šebestová. Jej ženskosť sa hodí na toto miesto ako uliata a svoju beauty závislosť odhalila aj v tento výnimočný večer. 

FEMINITY TV: Pozrite sa, aká pozitívna bola atmosféra na otvorení nového hair salónu

Prečítajte si tiež: Očarujúca Mária Bartaloš bude mať tohtoročné Vianoce výnimočné: Pozrite sa, v čom budú pre ňu magické

Základ je kvalita

Aby si ženské vlasy udržali žiaru a dlhotrvajúci lesk, spolieha sa bývala Miss Magdaléna Šebestová práve na exkluzivitu, ktorú jej ponúka jej dvorný kaderník Peter Sýkora. Produkty, ktoré si ona sama aplikuje na vlasy musia byť výživné a samozrejme s čo najväčším obsahom prírodných zložiek. No nechcela by každá z nás takú hrivu, akou sa môže pýšiť práve Magdaléna?

Na našej prezentácii záleží

Keďže sa pri svojej práci často stretáva s ľuďmi, Magda si veľmi necháva záležať aj na úprave svojich rúk či nôh. Nechty môžu žene veľmi pomôcť, ale privodiť jej aj poriadne faux pas. Magdaléna je práve v období sviatkov verná červené, veď ktorá z nás by ju pred Vianocami nemilovala?

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie nevesty za rok 2018: Barbora Krajčírová sa rozžiarila pri tomto mužovi ako princezná a kto ďalší očaril?

Tieto dve dámy sú toho dôkazom

To, že sama tridsiatnička Magdaléna si razí úžasnú cestu k neodolateľnej mladosti, prišli do nového beauty salónu potvrdiť aj Emma Tekelyová a Soňa Müllerová. Táto známa dvojica moderátoriek je jasným príkladom toho, že práve kvalitná starostlivosť a vyvážená strava s dávkou športu, je tým pravým kľúčom k vysnívanej postave i bezchybnej pleti. No a o štýle a zmysle pre eleganciu ani nemusíme hovoriť. Potvrdili to aj novým profilom na Instagrame, kde publikujú inšpirácie v podobe nezameniteľného dua.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus