Presunúť na hlavný obsah

Slovenka Adriana Čerňanová zahviezdila po boku svojho priateľa: Toto sa podarí máloktorej modelke

Modeling

Slovenská modelka Adriana Čerňanová z Elite Bratislava patrí medzi naše najúspešnejšie. Najnovšie ju obsadili do reklamy Dolce & Gabbana a to nie z hocijakého dôvodu.

Slovenská kráska sa v reklame objavila po boku amerického modela a herca Adama Senna, ktorý s ňou v reálnom živote tvorí pár. Zaľúbenci tak nemusel náklonnosť a príťažlivosť v reklame hrať.

Dvojica sa zo spoločného jobu veľmi tešila, keďže nebýva zvykom, aby partnerov obsadzovali spolu do reklám či kampaní. Reklama je na novinku, mužský parfum The One Grey, ktorá doplnila líniu Dolce&Gabbana The One for Men. Adam je hlavnou postavou a predstavuje zaneprázdneného muža, ktorý je neustále v pohybe. Zastaví sa až večer v bare pri pohári miešaného drinku, a v tom si ho všimne osamelá blondínka Adriana...

Spolu aj po prehliadkovom móle

Adam Senn je dlhoročnou hviezdou módneho domu Dolce&Gabbana. Bol tvárou vo viacerých reklamách na parfumy i fashion kampaní, a takisto má svoje miesto aj na prehliadkových mólach. S Adrianou už jednu spoločnú skúsenosť mali, keď sa objavili na fashion weeku v Miláne. Tam kráčali bok po boku v outfitoch z budúcoročnej kolekcie D&G jar/ leto 2019.

Mohlo by vás zaujímať: Zbavte sa mastných vlasov prírodnou cestou: Doprajte im späť objem a prirodzený lesk

Dokonale krásna dvojica

Adriana za Adamom nezaostáva. Objavila na titulkách Elle, Harper´s Bazaar, Marie Claire či Vogue a predvádzala na mólach pre zvučné mená ako Elie Saab alebo Vivienne Westwoodová. S partnerom, ktorý je o 7 rokov starší, žijú v Amerike. Kam prídu, tam budia pozornosť. Nielenže sú príjemnou dvojicou na pohľad, ale aj je čo obdivovať aj čo sa týka oblečenia, keďže si svoje outfity vždy zladia nejakým prvkom či farbou, aby bolo jasné, že patria k sebe.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Adriana Cernanova (@adrianacernanova),

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus