Presunúť na hlavný obsah

Slovenky hviezdili na svahu: Alena Pallová odštartovala sezónu štýlovo, Soňa Skoncová ako sexi snowboardistka

Slovenské celebrity

Zimné radovánky si známe Slovenky užívajú na čerstvom vzduchu. Na svahu nás zaujali tieto stylingy, ktoré stoja za inšpiráciu.

Lucia Mokráňová

Fitneska Lucia Mokráňová sa bez pohybu posledné mesiace nezaobíde. Na svahu jej to ako snowboardistke pristane aj v takejto kombinácii, vďaka ktorej neunikla ani nášmu pohľadu. 

Prečítajte si: Sexi postavičky dua Twiins nie sú zadarmo: Dvojičky predviedli vo videu cviky na zadok, ktorým za ne vďačia

Alena Pallová

Lekárka estetickej medicíny Alena Pallová módu miluje. Svedčia o tom každoročne jej stylingy a ani na horách sa nezaobíde bez toho, aby si svoj outfit vyskladala čo najlepšie. Metalické odtiene sú túto sezónu jedným z kľúčových trendov.

Mária Zelinová

Moderátorka Mária Zelinová sa inšpirovala Kendall Jenner, ktorá spustila sexi zimnú výzvu. Ukázať ženské krivky len v plavkách a v snehuliach chce poriadnu dávku odvahy, čo poviete?

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová nabrala odvahu a vyskúšala si prvý raz v živote snowboardovanie, ktoré brala s nadhľadom. Soňa je dlhodobo inšpiráciou pre mnohé mladé Slovenky a výberom športového outfitu na hory potvrdzuje svoj status influencerky.

Kristína Krajčírová

Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová zažiarila v oranžovej a takto zamaskovane si užila začiatok sezóny s priateľmi. Blondínka sa na svah dobre pripravila a na úkor módy rozhodne nešla jej výbava do náročného počasia.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková je dievča z Oravy a pobyt na svahu je preto pre ňu prirodzenou súčasťou života. Zvolila elegantnú kombináciu bielej a striebornej s čiernymi detailmi zladenými do poslednej bodky.

Ivana Gáborík

Tanečnica Ivana Gáborík (Surovcová) pútala na svahu pozornosť svojím roztomilým športovým stylingom. Tyrkysová kombinéza s kožušinkou pôsobí veľmi žensky a Ivana sa v nej stala neprehliadnuteľnou ikonou svahu.

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová je na svahu ako doma a nie nadarmo je ľudovo korunovaná za kráľovnú hôr. Sme zvedaví, čo prinesie táto kráska tohtoročnú sezónu. Prelom roka odštartovala romantickým setom s motýľmi, čím zvýraznila svoju nežnú stránku.

Mohlo by vás zaujímať: Zimné čižmy Sloveniek: Toto budú najštýlovejšie kúsky podľa Dominiky Ducovej či Alexandry Orviskej

Andrea Heringhová

Andrea Heringhová sa odela do čiernej a na horách si vychutnala dobrodružstvo v pravom slova zmysle. Trojnásobná mama nezaháľa ani čo sa týka stylingu a musíme povedať, že tento jednoduchý štýl jej veľmi pristane. 

Ktorý styling vás zaujal najviac?

spolu hlasovalo 1084 ľudí

- Najčítanejšie -