Presunúť na hlavný obsah

Vianoce podľa našich Sloveniek: Ivana Gáborík dokonale pripravená, Tomáš Tatar žiari po boku priateľky

Slovenské celebrity

Čaro vianočného stromčeka, závan sladkých zákuskov i rozbaľovanie darčekov po boku našich blízkych. Všetky tieto krásne vianočné aktivity neobišli ani naše Slovenky, pozrite sa, ako si užili Štedrý večer.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková si pod stromčekom dopriala poriadnu dávku módy. Tento svet je bývalej Miss veľmi blízky, preto jej jej rodina darčekom v podobe šiat vždy vykúzli úsmev na tvári.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Čo na Vianoce večerajú naše Slovenky? Marianna Ďurianová preferuje tieto zvyky, Czoborová miluje klasiku

Tomáš Tatar s priateľkou Veronikou

Hokejista Tomáš Tatar strávil Vianoce so svojou priateľkou Veronikou, ktorá pre nich vymyslela tematické oblečenie. Roztomilé oblečenie zladené dočervena im vykúzlilo tú skutočnú vianočnú atmosféru. 

Ivana Gáborík Surovcová

Tanečnica Ivana Gáborík Surovcová si vychutnávala atmosféru Vianoc doma na Slovensku. Pripravila červený stromček v duchu tradičných Vianoc. Zmysel pre detail jej rozhodne nechýba, svedčia o tom aj jej fotografie na Instagrame, veď posúďte sami.

Zuzana Nemec

Misska Zuzana Nemec Kollárová nedá dopustiť na svojho psíka a nezabúda tak ani na týchto malých drobcov. Vianoce si užila v duchu príjemnej atmosféry aj s takýmito roztomilými úškami. Pristanú jej, čo poviete?

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Moderátorka a redaktorka Veronika Cifrová Ostrihoňová strávila Vianoce aj so svojím manželom Sajfom. K rodinnej pohode im nemohol chýbať krásny hustý stromček ozdobený v jemnej zlatej farbe a takto im to pristalo.

Magdaléna Šebestová

Bývalá riaditeľka súťaže krásy Magdaléna Šebestová venuje chvíle pohody a radosti práve svojej rodinke. Najväčšie šťastie z tohto dňa mala rozhodne jej dcérka, s ktorou si Magda vychutnala aj tematické čelenky.

Romana Škamlová

Podnikateľka Romana Škamlová zasadla pod vianočný stromček aj s malým umelým priateľom. Romana si tento rok dopriala ligotavé farby, jej strom sa skvel v zlatej, nemohli chýbať ani moderné pierka.

Alena Pallová

Lekárka Alena Pallová si vychutnala večer so svojimi najmilovanejšími. Jej syn si pod stromčekom našiel splnené priania, Alene sa splnilo to o dokonalých Vianociach. Takýto strom i zladené darčeky by jej mohli závidieť aj vo filmoch o týchto sviatkoch. 

Lucia „Lucid“ Sládečková

Make-up artistka Lucia „Lucid“ Sládečková vystískala pod vianočným stromčekom svoju dcérku Lýdiu. Vianočná pohoda dievčatám naozaj nechýbala, ich krásne oblečenie vypovedalo o radosti, ktorú mali z toho sviatku.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Odvážna Kormúthová či štýlová Škamlová: Milovníčky módy prezradili, čo si obliekajú na Vianoce

Alexandra Orviská

Moderátorka Alexandra Orviská premenila sviatočné chvíle na čas domácej pohody a čistej radosti. Tak to vyzerá, keď máte možnosť stráviť tieto chvíle s pozitívnymi ľuďmi, ktorí milujú tieto sviatky.

Barbora Franeková

Bývalá misska Barbora Franeková ozdobila tento rok svoj stromček do populárnej striebornej farby. Metalické odlesky sa odrážali aj na Barborinom oblečení, ktoré vyžarovalo pravé domáce pohodlie a útulnosť.

Jasmina Alagič

Moderátorka Jasmina Alagič sa čoskoro stane mamou. Po zásnubách s Patrikom Rytmusom Vrbovským oznámili fanúšikom túto radostnú správu práve na Vianoce. Blahoželáme.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus