Presunúť na hlavný obsah

Sexi postavičky dua Twiins nie sú zadarmo: Dvojičky predviedli vo videu cviky na zadok, ktorým za ne vďačia

Feminity

Sú mladé, krásne, úspešné a navyše majú dokonalú figúru. Veronika a Daniela z dua Twiins však vedia,že nič nie je zadarmo. A na svojich krivkách tvrdo ”makajú”.

Známe sesterské duo Veronika a Daniela si na perfektné telo skutočne potrpia. Dobre vedia, že nie nadarmo sa hovorí v zdravom tele, zdravý duch. A presne tohto pravidla sa držia. Vedia, že popri svojej kariére sa totiž chtiac - nechtiach musia udržiavať v dokonalej kondícii. Nič teda nenechávajú na náhodu a poctivo na sebe ”makajú”.

Prečítajte si: Krásna Ivana Gáborík urobila radikálnu zmenu imidžu: Novým zostrihom účesu inšpiruje aj ďalšie ženy

Cvičenie bez výhovoriek

Hoci každý máme občas nie príliš ideálny deň a veru sa nám do toho fitka ísť neche, riešenie je oveľa jednoduchšie ako ste možno chceli počuť. Aj Veronika s Danielou sú si aj napriek svojej popularite vedomé, že hýbať sa treba. A najlepšie každý deň. ”Keď nemáme čas ísť do fitka, cvičíme doma,” napísali dievčatá na svojej sociálnej sieti. Sympatické brunetky teda nič nenechávajú na náhodu. Sériu cvičení v domácom prostredí si ako vidieť obe vychutnávajú. No a my môžeme len konštatovať, že ich krivkám to naozaj prospieva. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa TWiiNS (@twiinsmusic),

Malé zázraky na počkanie

Ako vidíte, nejde o žiadnu komplikovanú alebo krkolomnú zostavu, ale len o základné cviky. Práve tie sú v starostlivosti o krásnu postavičku najpodstatnejšie. Navyše ak k cvičeniu pridáte aj zdravé stravovanie, výslekdy pocíte už po pár dňoch. Daniela s Veronikou majú svoje telo ako chrám a snažia sa pre neho robiť maximum. Navyše ak začnete cvičenie brať ako prirodzenú súčasť svojho dňa, ste na najlepšej ceste udržania si krásnej figúry. 

Skúsite aj vy cviky, ktoré si obľúbili Daniela s Veronikou?

spolu hlasovalo 188 ľudí

Neprehliadnite: Štýlová Tatiana Žideková sa vie s módou vyblázniť: K plavkovým outfitom zvolila v lete tieto doplnky

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus