Presunúť na hlavný obsah

Štýlová a chic na cestách: Cestovateľské outfity Alexandry Orviskej si vás okamžite získajú a budete v nich za hviezdu

Feminity

Moderátorka Alexandra Orviská má módu v krvi. Nechajte sa inšpirovať jej hravými outfitmi, ktorými dokazuje, že aj cestovať sa dá skutočne štýlovo.

Moderátorka Alexandra Orviská patrí jednoznačne medzi naše najlepšie obliekané celebritné krásky. Má dokonalý vkus a nezameniteľný štýl. Sympatická brunetka je jasným dôkazom toho, že žena môže nosiť čokoľvek, v čom sa cíti skvele. Presne to potom aj vyžaruje navonok. No okrem módy Alexandra miluje aj cestovanie. A samozrejme na cestách vyzerá vždy perfektne. Nechajte sa spolu s nami inšpirovať jej jedinečnými cestovateľskými outfitmi. 

Prečítajte si tiež: Najlepšie make-up looky, ktoré predviedli Twiinsky: Sexi dvojica neprestáva prekvapovať

1. Benátky

Krásna moderátorka Alexandra Orviská vie, čo jej naozaj pristane. Romantické kvietkové šaty do "áčka" podčiarkli jej ženskosť. Nechali vyniknúť štíhly driek a Alexandra v nich vyzerala ako skutočná víla. Navyše v romantickom prostredí Benátok si snáď ani lepší outfit zvoliť nemohla. Presne vystihla atmosféru miesta a vyzerala dokonale. 

2. Amsterdam 

Hovorí sa, že Amsterdam je mesto mnohých tvárí. Síce ho nazývajú aj mestom hriechu, je to len uhol pohľadu. No Alexandra zvolila jemný, veľmi ženský a pohodlný look.  Na prechádzky úzkymi uličkami, či jazdu na bicykli ako stvorený. 

3. Brno

Očarujúca moderátorka má postavičku snov. Figúru jej závidí azda každá žena. Preto si môže dovoliť aj takýto sexi a rafinovaný model model šiat. Na rande, večeru vo dvojici, či posedenie s priateľmi v bare je tento outfit ideálny. 

4. New York

Áno, ako vidíte, cestovať sa dá naozaj štýlovo. Nezabudnuteľné mesto snov New York, Alexandra navštevuje pravidelne. Je pre ňu akousi srdcovkou. Tu je naozaj dovolené všetko. Môžete sa tu naozaj odviazať a čo sa týka módy, neexistujú tu snáď žiadne pravidlá. Alexandra zvolila ležérny a chic look, v ktorom bola určite neprehliadnuteľná. 

5. Bratislava

Bratislava je pre moderátorku domovom a kedykoľvek ju v jej uliciach stretnete, jedno je isté. Vždy bude vyzerať skvele. A určite si ju okamžite všimnete. Aj do práce totiž chodí trendovo zladená. Čo dodať, Saša má jednoducho štýl!

Mohlo by vás zaujímať: Dcéra Karin Haydu vyrástla do krásy: Chce z nej mať herečka budúcu modelku?

Ktorý outfit známej moderátorky Vás zaujal najviac?

spolu hlasovalo 89 ľudí

1.
29
2.
16
3.
27
4.
7
5.
10

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus