Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Ples v opere 2019 a červený koberec: Matej Tóth s elegantnou manželkou Lenkou a ďalšie páry

Slovenské celebrity

V historickej budove SND tradične otvára plesovú sezónu na Slovensku dobročinný Ples v opere, v poradí už 19. ročník. Ako to vyzeralo počas príchodov na červenom koberci?

Ples v opere má každoročne charitatívny rozmer, ktorý svojou účasťou príde podporiť spoločenská elita, vrcholoví športovci či ďalšie významné osobnosti kultúrneho a spoločenského života. Výťažok pôjde na program inkluzívneho vzdelávania detí so zdravotným znevýhodnením s myšlienkou dosiahnutia rovnoprávnosti.

Sledujte: VIDEO: Šaty moderátorky Plesu v opere 2019: Lucia Hurajová zažiari v romantickej róbe od Marcela Holubca

Známe tváre tradične ples zviditeľňujú a rovnako s nimi aj lokálny dizajn. Oceňujeme, že veľa pozvaných dám volí plesovú róbu z dielne talentovaných slovenských návrhárov. Nahliadnite spolu s nami na červený koberec priamo pred nádhernú historickú budovu Slovenského národného divadla. 

FEMINITY TV: Ples v opere 2019 tradične štartuje plesovú sezónu na Slovensku, pozrite si príchody hostí 

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Karolína Chomisteková všetkým vyrazila dych výberom róby. Prekrásne ružové šaty od Maison Valentino (Alizé) jej zabezpečili jedinečný vzhľad počas celého včera v unikátnych historických priestoroch. 

Beáta Danglová

Manželka herca, scenáristu a režiséra Dana Dangla vždy výberom šiat zaujme a tento rok sa to opäť potvrdilo. Beáta patrí dlhodobo medzi najlepšie oblečené dámy na Slovensku. Ples v opere je dôkazom toho, že vždy vie, ako si zachovať status dámy.

Lucia Hablovičová

Trblietavá róba kopírujúca postavu bývalej riaditeľky súťaže krásy Lucie Hablovičovej pochádza z dielne Borisa Hanečku. Jej dvorný návrhár ju sprevádzal k bráne historickej budovy SND. Lucii táto jednoduchosť svedčí a žiarila ako hviezda.

Lenka Tóthová (manželka Mateja Tótha)

Zlatý olympionik a perfektný chodec Matej Tóth prišiel na Ples v opere s hrdosťou po boku svojej manželky Lenky. Tá zvolila elegantnú róbu a zdá sa, že pastelový odtieň si zamilovali viaceré dámy na tohtoročnom plese, čo je veľmi pozitívne. 

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Prekvapením večera bola dvojica, moderátori Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej „Sajfa“ Cifra. Tí sa len pred pár hodinami nachádzali na druhej strane zemegule a na Ples v opere však prišli ako dokonale ladiaci elegantný pár. Pristane im to za každých okolností. Skvelé.

Linda Nývltová

Modelka Linda Nývltová z Elite Bratislava má v sebe akýsi parížsky punc elegancie. V smaragdovej hodvábnej róbe od Michaela Kováčika pôsobila vznešene ako dáma. Spoločnosť jej robil priamo spomínaný návrhár. 

Zuzana Kanisová

Módna štylistka Zuzana Kanisová prišla na Ples v opere s riaditeľom PR a marketingu TV Markíza Michalom Borcom. Nádych francúzskej elegancie jej pristane a vždy sa svojím stylingom odlíši od prítomných dám, aj keď jednoduchosťou.

Dominika Rošková

Tanečnica Dominika Rošková prišla so svojím novým partnerom v jednoduchom ženskom stylingu. Plesová róba kopírujúca jej ženskú siluetu jej skvelo sadla. Tanečnice jednoducho vedia, v čom vyzerajú najlepšie.

Neprehliadnite: Moderátorky Plesu v opere za posledných 18 rokov: Kráľovná plesu Božidara Turzonovová a ďalšie oslnivé dámy

Eva „Evelyn“ Kramerová

Herecká hviezda a komička Evelyn má dnes na Plese v opere svoju premiéru. Pred historickú budovu SND prišla v ružovej róbe v sprievode svojho kamaráta, známeho make-up artistu Milana Švingála.

Jana Mutňanská

Bývalá moderátorka módnej televízie Fashion TV Jana Mutňanská podľahla trendu červenej a dobre urobila. Táto róba vyzdvihnujúca jej prednosti jej dodá počas celého večera sebavedomie, aké by žena mala mať. Vyzerala ako z filmu.

Eva Verešová

Bývalá Miss Eva Verešová má vycibrený vkus a výber jej šiat to len potvrdil. Plesovú sezónu odštartovala v tejto krásnej róbe, ktorá sa skvelo hodila k jej ohnivej korune krásy. Rafinované.

Karin Majtánová

Moderátorka Karin Majtánová má rada spoločnosť a Ples v opere je jednou z tých, ktoré navstevuje opakovane. Tentokrát zvolila jednoduchší look, vyzerá to na zaujímavú kombináciu. Necháme sa prekvapiť.

Marek Fašiang

Obľúbený herec Marek Fašiang z Oteckov zavítal pred budovu tohto historického skvostu po boku tejto výnimočnej ženy, svojej krásnej mamy. Herec vyzeral ako vždy, veľmi šarmantne.

Michaela Ľuptáková

Módna návrhárka Michaela Ľuptáková je autorkou niekoľkých spoločenských šiat, ktoré lichotia ženským krivkám. Ona sama prišla v červenej róbe pozdvihujúcej ženskosť. Spoločnosť jej robil PR manažér Rasťo Holubec.

Kristína Kövešová 

Markizícka reportérka, ktorá si za svoju prácu a odvahu získala popularitu prišla v bielej róbe Michaely Ľuptákovej. Návrhárka sa rovnako postarala aj o doplnky, vrátane čelenky na hlave. 

Ďalších pozvaných hostí, ktorí prichádzali na Ples v opere 2019 si môžete pozrieť v našej galérii. 

- Najčítanejšie -