Presunúť na hlavný obsah

Fashion LIVE 2018! prilákal mnoho známych tvárí: Štýlová Linda Nývltová, krásna Lucia Hablovičová a ďalšie

Slovenské celebrity

Fashion LIVE 2018, ktoré sa koná každoročne v našom hlavnom meste, a ktorá je ešte stále v plnom prúde, je módna udalosť roka, ktorú si nechá ujsť len málokto, kto vo svete slovenskej fashion niečo znamená. Alebo len máloktorý nadšenec módy. V prvých dňoch tohto podujatia tam zavítali aj tieto štýlové ženy.

Zuzana Kanisová

Uznávaná módna slovenská stylistka Zuzana Kanisová je naďalej verná jednoduchosti a elegancii čiernej farby. Čierne šaty, dlhý široký čierny kabát a k tomu vyššie čierne čižmy. Zuzana presne vie, v čom sa skrýva krása a štýl. 

Linda Nývltová

Naša úspešná modelka z Elite Bratislava, Linda Nývltová, si prišla vychutnať atmosféru tohto podujatia tiež. Blúzka telovej farby, voľné čierne nohavice s vysokým pásom a rozpustené vlasy. Linda vyzerala a pôsobila naozaj žensky a nežne. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: TOP róby z Fashion Sparkling Charity Night: Tieto krásne ženy zažiarili počas minulých ročníkov 

Dominika Ducová

Moderátorka Fashion TV Dominika Ducová, je v móde rovnako doma. Na podujatie sa išla inšpirovať v takomto outfite. Čierne šaty doplnila o dlhý čierny kabát s výraznými gombíkmi a ešte výraznejšími vysokými čižmami. Páči sa nám aj jej kabelka. 

Karolína Chomisteková

Aktuálna riaditeľka Miss Slovensko, Karolína Chomisteková, sa týchto akcií zúčastňuje už pravidelne. Tentokrát zavítala na túto módnu udalosť v šatách leopardieho vzoru s volánmi. K tomu nežné hnedé vlny a sexi vražedné podpätky na čižmách a vydarený outfit je na svete. 

Alena Pallová

Známa lekárka Alena Pallová si nemohla nechať ujsť toto podujatie. Už dávnejšie sme si všimli, že obľubuje pastelové farby, ale najmä farebnosť vo všeobecnosti. Jej outfity sú vždy hravé a plné farieb, rovnako ako aj v tomto prípade. 

Čítajte tiež: VIDEO: Koncentrácia krásnych žien: Alena Pallová s Romanou Škamlovou hostiteľkami večera, oslnivá Daniela Peštová

Lucia Hablovičová

Fashion LIVE 2018! Si nenechala ujsť ani bývalá riaditeľka Miss Slovensko, Lucia Hablovičová, ktorá má dnes vlastnú škôlku. Prišla ako skutočná femme fatale v čiernom. Jej trblietavý outfit so strapcami bol rozhodne neprehliadnuteľný. 

Veronika Vágner Husárová

Modelka a bývalá Misska Veronika Vágner Husárová prišla v kostýme. Na rozdiel od svojej kolegyne, si vybrala bielu farbu s decentne previazanou farebnou šatkou okolo krku. Outfit doplnila o žlté topánky na podpätku, ktoré boli príjemným oživením. 

Barbara „Babsy“ Jagušák Heribanová

Od svojej malej dcérky si na túto udalosť odskočila aj ďalšia milovníčka módy, Barbara Jagušák Heribanová. Čierny top s čiernymi pančuchami oživila predĺženým sakom nežnej ružovej farby, rovnakej ako aj kraťasy. Vyzdvihnúť musíme aj čižmy. 

Barbora Bakošová

Krásna finalistka Miss Slovensko a aj influencerka Barbara Bakošová, čoraz viac inšpiruje svojimi outfitmi. Na Fashion LIVE 2018! Prišla rovnako v pastelovej farbe, ale modrej. Športovo elegantný outfit  doplnila o vysoké čierne čižmy nad kolená a vlasmi učesanými dozadu. 

Neprehliadnite: Slovenky v spoločnosti: Elegantná Silvia Kucherenko prekvapila, Ivana Kičikoleva vsadila na čižmy nad kolená

Sestra a dvojča Michaely Šimoničovej

Sestra bývalej finalistky Miss Slovensko a zároveň dvojča Michaely Šimoničovej, si prišla na toto podujatie rozšíriť svoju inšpiráciu tiež. Hnedovláska sa predviedla v károvanom predĺženom saku, ktoré doplnila o krásne čierne čižmy na zips a hnedú kabelku. 

Outfit ktorej z krásnych žien, ktoré prišli na Fashion LIVE 2018! sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 155 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus