Presunúť na hlavný obsah

Video: Trendsetterku Barbaru Heribanovú inšpirujú v móde ázijské prvky: Ktorá krajina ju najviac očarila?

Feminity TV

Mladšia sestra Tamary Heribanovej nám porozprávala o cestovaní, móde a tiež o tom, ako vníma ženskú krásu.

Energická, inšpiratívna a jedinečná. Presne taká je v skutočnosti Barbara Jagušák Heribanová, ktorej nepovie nikto inak ako Babsy. Usmievavá a pozitívne naladená svetobežníčka miluje spoznávanie nových krajín a taktiež módu, o ktorej nám viac porozprávala, keď sme ju stretli na predstavení noviniek kozmetickej spoločnosti Avon. Keďže má k trendom z oblasti módy a krásy blízko, neprekvapilo nás, že sa stala ambasádorkou jednej z línií.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Tamara Šimončíková Heribanová prezradila, aká je vo výchove dcérky Emilky: Má overenú radu pre všetky mamičky

Krajina, ktorá ju očarila

Babsy je známou milovníčkou cestovania a kultúry. Prezradila nám, ktorá krajina ju najviac očarila a prečo. „Naposledy som bola v novembri  v Indii, kde sme boli na svadbe môjmu kamarátovi. Tá krajina je úplne magická! Boli sme v Radžastane, to je taký štát, severne položený v Indii. Sú tam nádherné farby, ľudia sa tam krásne farebne obliekajú. Nosia červené, ružové turbany a to dokonca aj muži. Ženy majú nádherné tie sári, aj som si jedno kúpila, pretože som chcela mať pamiatku. Takže tou svojou farebnosťou a svojím jedlom ma India veľmi očarila. Na cestovanie a na pamiatky je India úžasná,“ radí sympatická Babsy.

Cestovanie ju ovplyvnilo aj v móde

Pôsobenie v zahraničí ju vo veľkej miere ovplyvnilo aj v štýle obliekania, čo je vidieť na jej jedinečných outfitoch. „Mne sa veľmi páči japonská estetika. Minimalizmus, a vlastne aj kórejská móda, takže idem teraz do tej Ázie trošku. Vekom som si uvedomila, že na to, aby žena bola zaujímavá a sofistikovaná, vôbec nepotrebuje nejaké veľké výstrihy alebo minisukne. U mňa človek nenájde ani veľmi vysoké topánky. Skôr nosím košele ku krku alebo roláky. Som skôr taká, že mám rada funkčnosť toho oblečenia a snažím sa inšpirovať ázijským minimalizmom,“ priznáva známa Slovenka.

Miluje farby

Síce v mladosti preferovala najmä čiernu farbu, dnes je už všetko inak. Čím je staršia, tým viac zaraďuje do svojho šatníka aj žiarivejšie odtiene. „Ja mám veľmi rada belasú farbu, pastelové odtiene a pistáciovú. To sú v podstate také jarné farby, ktoré teraz pôjdu veľmi do módy. Mám taktiež rada oranžovú, žltú a vyhýbam sa trochu červenej, lebo tá na mňa nepôsobí veľmi dobre,“ prezradila módna trendseterka.

Inšpirujte sa: 7 nápadov od známych blogeriek: Inšpirujte sa outfitmi, ktoré predviedli svetové módne ikony

Ženský idol krásy

Ženská krása vyžaruje z vnútra osobnosti. Pre Babsy je stelesnením dokonalosti, okrem iných, aj krásna herečka Audrey Tautou a my sme sa dozvedeli, prečo. „Lebo je veľmi prirodzená. Tiež sa málo líči a nemá na svojej tvári žiadne úpravy. Takisto Kate Blanchett alebo Tilda Swinton sú pre mňa také idoly, pretože sú to vždy dokonalé dámy a vždy sa vedia správať. Nie je to len o kráse ženy, je to aj o tom celom ja,“ úprimne dodala.

Feminity TV: Pozrite si rozhovor s Barbarou Jagušák Heribanovou, ktorá nám porozprávala o cestovaní, móde a ženskej kráse

 

Takto to vyzeralo počas predstavenia noviniek AVON. Sledujte nás aj na Instagrame!